Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul Boğazı ve Çevresi Balık Avı Raporları

Acemibalikci Maho

Aktif Üye
Adı
Tunahan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar merhaba Çin’den ip getirtecem ama şu son vergilerle ne kadar fark oluyor bilemedim.Yakın zamanda ürün getirten varsa ne kadar vergi koyuluyor bilgi verebilir mi ?
8tl + ürünün %20sini verirsin abi. Bazi satıcılar vergiyle satar onların gönderisi gümrüğe takilmadigindan direkt aras kargoyla hızlı gelir. Satıcıya mesaj at ürünü düşük yazsın gümrükte de verginin ucuz çıkma ihtimali yüksek olur.

omertbk34

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Negatif
Slm boğazda dişli devam ediyor mu ..spin ile avlanmak istiyorum
Biraz geç cevap olacak ama anlık bilgilendirme olsun diye yazıyorum. 2 gündür arkadaşlarla akşam suyu spin avı için meraları (Anadolu yakası-Boğaz) kontrol ettik. Malesef hiç hareket yok. Suda bol bol çöp ve kraça var. Bir çok kez sahte kancasına takılan kraça geldi. Spin için sezon kapanmış gözüküyor. Bu saatten sonra anca hava şartları müsade ettiği sürece, balığı bahane edip temiz hava ve kafa dağıtmaya gidilir.

lapin

Aktif Üye
Adı
Mert S.
Boğazda kraça katliamı var resmen , herkes kovalıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

es.barış61

Daimi Üye
Adı
Barış Esmer
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Boğazda kraça katliamı var resmen , herkes kovalıyor

2018 senesiydi, Avrupa yakası Huber köşkü önünde yemliye yatırdık ama o sene balık yok boğaz yaprak kaynıyor. Kıraça sürüsü duba diplerine kıyılar ya o biçim yaprak.
12 numara iğne, küçük mantar hırsızlı takım yapmış vatandaş yaprak katliamı için,
Kendisi, babası ve annesi ailecek, toplamda 6 veya 7 olta yatırmışlardı. Oltaya gelen her yaprak için nasıl bir zafer narası görmeniz lazım...!
Ben o günden sonra hiç Avrupa yakası yapmadım, soğudum..
O manzarayı hiç unutmam, dolayısıyla kıraça peşinde koşanları normal karşılıyorum artık....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lapin

Aktif Üye
Adı
Mert S.
Maşallah, sürekli kurşun arkası aparatına para veriyorum ben. Bunu basitce yapmanin bi yolu yokmu acaba

Makineden gelen misinaya 2 öne 2 arkaya stoper yap araya ufak fırdöndü ucada 3 numara fırdöndü bağla böylelikle aparatı sök tak derdinde olmaz işin bitince topla makineye yada istavrite dönmek istersen hemen çapariye geçebilirsin

Mektupla

Daimi Üye
Şemsipaşa Külliyesi
1610891116044.png

Acemibalikci Maho

Aktif Üye
Adı
Tunahan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Makineden gelen misinaya 2 öne 2 arkaya stoper yap araya ufak fırdöndü ucada 3 numara fırdöndü bağla böylelikle aparatı sök tak derdinde olmaz işin bitince topla makineye yada istavrite dönmek istersen hemen çapariye geçebilirsin

Bu stoperlerin bir özelliği varmı acaba? Çevremizde bulunan şeylerden de yapılabilir mi satın almak mı lazım?