Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul Boğazı ve Çevresi Balık Avı Raporları

bbasut

Yeni Üye
Adı
Buğra
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ekim ayı başında bi kere akşam gitmiştim.1-2 balık çıkmıştı 1-2 saatte.Bana çıkmamıştı.Spinle balık alınabiliyor.Ama güncel durumunu bilmiyorum
Tesekkur ederim, daha acemi oldugu icin Beylerbeyi gibi kalabalık yerlerden kaçmaya calisiyorum.

muhsinayhan

Aktif Üye
Adı
Muhsin Ayhan
Kan Grubu
A Rh Pozitif

muhsinayhan

Aktif Üye
Adı
Muhsin Ayhan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yemli yapmıyor dedim ama takip ettiğim gruplarda yemli yapmaya başladı yazmışlar.Benim gördüğüm yerde yapmıyordu olarak düzelteyim onu.Yalancı çıkmayalım
Mera paylaşmayalım dendi, elimden geldiğince uymaya çalışıyorum.Ama sanki artık hiçbir şey paylaşılmaz oldu.Eskiden sezonda bu boğaz sayfası çok hareketli olurdu.Aynı hareketlilik yine olur inş

es.barış61

Daimi Üye
Adı
Barış Esmer
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bu sabah da ben Kanlıca tarafında Kurşun arkası denedim. Malesef balık alamadım. Alanı da görmedim…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kanlıca trafında bu hafta ben de 2 gün deneme yaptım lakin skor yok.
Yemlide sabahlayanların kovalarında 4-5 parça esaslı balık vardı. Çarşamba gün bi tanesi saat 08:00 gibi aldı bizzat şahit oldum yaklaşık 45 cm.. aga yem olarak izmarit kullanıyordu.
Kurşun arkasında skor olmadı maalesef .

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muhsinayhan

Aktif Üye
Adı
Muhsin Ayhan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkes inzivaya çekilmiş anlaşılan,
@exxper @muhsinayhan @iskorpit61 @omertbk34 @lapin ???

Yok mu müsbet menfii rapor?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dün değil ondan önceki gün 1 tane sarıkanat aldım Beylerbeyi camiden.İlk kurşun arkası, sonra sıyırtma denedim.Sıyırtmayla yem alabilsem canlı denicektim.Aslında hoş bakmadığımı söylemiştim ama hırstan umrumda olmadı.Trakonyadan başka bir şey gelmeyince akşam suyuna spine döndüm.1 tane alabildim.Orda ikindiden akşam 10a toplam 6 balık çıktı.Kısır günlerden biriydi.2 gündür kanlıcada balık yapıyor diye telegramda grupta yazıyorlar.Ama şahsen bilmiyorum oranın durumunu

lapin

Daimi Üye
Adı
Mert S.