Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul Boğazı ve Çevresi Balık Avı Raporları

muhsinayhan

Aktif Üye
Adı
Muhsin Ayhan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Dün kardeşim Üsküdar dolgu alanındaydı.Etrafında zargana alındığını görmüş birkaç tane.Boylar da fena değilmiş.Hangi teknikle avlıyolardı bilmiyorum

pesceazurro

Yeni Üye
Adı
Atakan K.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar, yeni üye olarak ilk mesajımı buraya atayım. Bugün Boyacıköy' de saat 15:00' dan akşam hava kararana kadar kurşun arkası sahte ve kaşık denemeleri karşılıksız kaldı. Ayrıca suyun durumu da pek hoş değildi.

omertbk34

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Negatif
Dün gece Üsküdar spin avı.
Saat 19:00~22:00 arası vuruş dahi alamadım. 22:00 dan sonra gece 24 e kadar biranda durumlar değişti. Birçok vuruş ve düşen balıklar sonunda 3 balık kovaya girdi. 1 adet suya iade var. Balık boyları geçen haftalara göre daha küçük. Yolda dusurduklerim de mücadelesinden anladığım kadarıyla yine küçük boylardı. Umarım bu son yağmurlardan sonra daha da bollaşir balık. Peşinde olan herkese rastgele.

Sahte: Kendo seabass 125 21gr (No:20 ve 31)
Basınç: 1015 hPa

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan
2 hafta önce de aynı saatlerde aynı yerde güzel balık yapmıştı. Sonrası kesmişti demek ara ara girip çıkıyorlar. Sürekli yoklamak lazım. Güzel av Rastgelsin.

omertbk34

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Negatif
2 hafta önce de aynı saatlerde aynı yerde güzel balık yapmıştı. Sonrası kesmişti demek ara ara girip çıkıyorlar. Sürekli yoklamak lazım. Güzel av Rastgelsin.
Teşekkür ederim daha güzelleri size nasip olsun. Gece yanımdaki sizmiydiniz profil fotosunu göre yorumluyorum şuan. Maske filanda vardıya gozumde canlanmiyor net :)

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan
Dün geceden bahsediyorsanız ben değilimdir. En son geçen hafta uğradım oraya ama öncesinde karşılaşmış olabiliriz tabiki :)