Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında coredon tarafından paylaşıldı.

1. Alık balık

Alık balık Aktif Üye

Adama bunu daha kabaca bir dille söylüyorum, Meral etme uzak at sende alırsın diyor beyin vücudu terk etmiş

XT1254 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yusufbngl, uygar008, efaruk ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Alık balık

Alık balık Aktif Üye

Sırtıkara dır o

XT1254 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yusufbngl, fasalisso, Engin79 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Büyük Beyaz

Büyük Beyaz Aktif Üye

Bıktım artık. Balık tutmaya Moritanya ya gideceğim

5. plastikman

plastikman Aktif Üye

Kadikoy carsida 100 lira hocam.30 cm civari vardi birkac tane tane hesabi.Yapraklarin boylari istavrit den ufak.

Dun bende tekel onunde giriyordum birilerine.Bizim oranin mudavim bir abisi kursun arkasi aticak takimlarini hazirliyor.O arada yam yam tayfadan capariyle yaprak alip arada gelen istavrit ve sardalyalari geri atiyorlar denize." Buna da ilk kez sahit oluyorum.Yapragi degil sardalyalari geri saliyolardi".Her neyse bizim abi de tatlidir satasir tanidigi tanimadigi herkese inceden tebessum eder herkes.Bir zaati muhterem var oralar da takilir kendisi,uskudar meydani kapandigindan beri...
    Sardalyalari atip yapraklari istahli istahli kovasina dolduruyor bu bir yandan da yuksek sesle ki en sevmedigim insan tipidir bu."Nerde eski kofanalar luferlerrrrr nerdeeeee".Once ben soyledim kardes gurultu yapmasana senden baska bagiran yok burda diye.Birsey demedi.Bizim mudavim abi de tam o arada soktu lafi.Kardes allah gozunu doyursun (kovasinda 50 parcaya yakin yaprak var) onu at bari denize dedi ki elindeki yavru maximum 6-7 cm.Niye aticakmisim dedi.E baksana doldurmusun kovayi daha ne istiyosun diyince.Ver bana 50 lira tutmiyim dedi.Cikardim cebimden 70 lira al dedim kardes yuru git 2 kilo al ismimi de soyle verirler sana diye.Bir basladi bizimki arizaya.Oltayi falan yasladi girisicek.Neyse devamina gerek yok.Fuzuli tatsizlik.

Gel gelelim birkac arkadas daha yazmis ayni durum benim icinde gecerli.Anadolu yakasi bircok merayi hatta en musait oldugum yer bizim tekel civarini hemen hemen hergun yoklamama ragmen totalde simdiye kadar 4-5 yaprak cikti.Sahte ip kamis vs o muhabbetlere hic girmeyecegim.Ekipman ile alakasi yok direk balik yok
    Neyse denemelere bir sure daha devam edecegim bakalim olana kadar oldu oldu olmadi yine gondericez takim taklavati izmire.
    Gerci onumuzdeki hafta bir 10 gunlugune mersine gidecegim o arada istanbul da balik baslar bunu da ekliyim buraya

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@hmet, efaruk, Engin79 ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  6. ottoman

ottoman Aktif Üye

Avrupa yakası bugün yakala birakla basladik ve aynen sonlandirdik etciler yine sahnedeydi et isteyen balığa gitsin bu balik 1 ay içinde büyümezse vay halimize.....

efaruk, Engin79, sabriyazici ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  7. tahirkaya

tahirkaya Aktif Üye

Arkadaşlar elimde bugün içinde kullanılmak üzere birçok N11 kuponu var. İhtiyacı olan arkadaşlar kullanabilir.

lufermania, efaruk, Engin79 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Abi büyümez bu balık buyucegini hiç sanmıyorum geçen sene sezon baslari güzel idi sonrasi hüsran oldu bu sene baslangic kötü başladı sonuda hüsran olucak gibi gözüküyor isin ilginç tarafı zoka avindada boylar aynı bu sene ne kıyı ne tekne komple hüsran :(

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

efaruk, plastikman ve fasalisso bunu beğendi.
  9. Erdal Demir

Erdal Demir Yeni Üye

Avrupa yakası sabah yediden itibaren kurşun arkası rapala çalışıp yaprakları tutup tutup saldım. Sonra öğlen 12:00 gibi kapakları biriktirip promosyon almış gibi oldum. İade ettiğim ufaklar 37 cm'lik bir palamut gönderdi, bir tane de açıktan aldım kıyıya yaklaşırken kaçtı. Yapraklar sanki geçen haftaya göre daha da ufalmış, iki tanesi tam rapala kadardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omercetin, efaruk, Engin79 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  10. Engin Daiwa

Engin Daiwa Aktif Üye

Bugun uzun bi aradan sonra tarabyada jigle bi palamut yakaladik fakat ne yazik ki fotodakinden oldukca buyugunu cekerken de kacirdik. Jigi merak edenler icin savage gear psycho sprat glow 60gr

Ekli Dosyalar:

11. ronaldo

ronaldo Yeni Üye

Sabah 8 ..11 arası. .Çubuklu rapala denemelerinde 3 adet yaprak aynen iade. . Palamut caparisi denemelerinde 7 yada 8 adet yaprak denize iade..1 adet istavrit geldi palamut capari sine onuda saldim. .elim boş evin yolunu tuttum.

omercetin, efaruk, fasalisso ve 6 kişi daha bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş