Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahteduman

Yeni Üye
Adı
musa
Kan Grubu
A Rh Pozitif
5. Hiçbiri. Böylelikle hata yapıp doğrusu anlatılsa bile aynı hatayı yapan acemilerle kara trolleriyle ve bilcümle stres kaynaklarından uzak durmuş olursunuz. Böyle bir görüntü ile karşılaşmak ise...
IMG_0094.JPG

korayb3406

Daimi Üye
Adı
KORAY B.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Türkiyedeki gıda terörünü anlamak istiyorsanız mutlaka Soner Yalçın'ın Saklı Seçilmişler (yeni kitabı) isimli kitabını okumanızı tavsiye ederim.

Kanser, vertigo ve kronik hastalıklar neden bu kadar artmış okuyun ve görün. Bilmediğimiz neler varmış neler.. :(
20180106_151919.jpg

kml7

Aktif Üye
Adı
Kemal
Üsküdar radar sabah palamut yaptı mı rapor verebilecek var mı arkadaşlar? Oltası denizde olanlara rasgele
Merhaba, hem cevap olsun hemde rapor olsun diye yazayım dedim, şöyle ki;

Dün okuduğum raporlardan sonra merak ettim ve bu sabah 9'dan sonra Üsküdar'a uğradım. Arada palamut alıyorlardı gerçekten... 4-5 adet alındığına şahit oldum. Boyutları fena değildi. Bende ilk kez bir kaç deneme yaptım, tabi ki tutamadım :)

Biraz ötede çapari deneyenler vardı, biraz izledim, biraz da denedim fakat ben dahil kimsede tık yok...

Saat 11:00 gibi ayrıldım. Sonra balık alan oldu mu, bilmiyorum.

NOT : Palamut için herkes 200 gr ve üzeri kurşun arkası küçük(parmak kadar) sahte ile çalışıyor. Gördüğüm kadarı ile genelde limon diye tabir ettiğimiz renkteki sahtelere geliyor mübarek. Akıntı aşırı derecede kuvvetli ve 200 gr kurşun çoğu zaman yalan oluyor. Ayrıca aşırı kalabalıktı, bence yarın daha da kalabalık olacaktır. Gitmeyi düşünen arkadaşlar için söylüyorum; oltalar çok karışıyor ve takım kaybetme olasılığı yüksek. Tedarikli olmak lazım. Sağlam olta, çeşitli ağırlıklarda bol kurşun ve uygun sahteleri yanınızda bulundurun derim. Sabırla inşallah yakalarsınız.

Herkese rast gelsin.

S

Selmann

Misafir
Merhaba, hem cevap olsun hemde rapor olsun diye yazayım dedim, şöyle ki;

Dün okuduğum raporlardan sonra merak ettim ve bu sabah 9'dan sonra Üsküdar'a uğradım. Arada palamut alıyorlardı gerçekten... 4-5 adet alındığına şahit oldum. Boyutları fena değildi. Bende ilk kez bir kaç deneme yaptım, tabi ki tutamadım :)

Biraz ötede çapari deneyenler vardı, biraz izledim, biraz da denedim fakat ben dahil kimsede tık yok...

Saat 11:00 gibi ayrıldım. Sonra balık alan oldu mu, bilmiyorum.

NOT : Palamut için herkes 200 gr ve üzeri kurşun arkası küçük(parmak kadar) sahte ile çalışıyor. Gördüğüm kadarı ile genelde limon diye tabir ettiğimiz renkteki sahtelere geliyor mübarek. Akıntı aşırı derecede kuvvetli ve 200 gr kurşun çoğu zaman yalan oluyor. Ayrıca aşırı kalabalıktı, bence yarın daha da kalabalık olacaktır. Gitmeyi düşünen arkadaşlar için söylüyorum; oltalar çok karışıyor ve takım kaybetme olasılığı yüksek. Tedarikli olmak lazım. Sağlam olta, çeşitli ağırlıklarda bol kurşun ve uygun sahteleri yanınızda bulundurun derim. Sabırla inşallah yakalarsınız.

Herkese rast gelsin.
Rapor için teşekkürler, bol trofeli avlar dilerim.

efraim

Aktif Üye
Merhaba hobidaşlar. Sabah 8 gibi vanikoye gittim..gittigimde 30 kisi fln vardi ama balik alan yok gibi biseydi. 3 saat çapari calismanin sonucu 10 adet istavrit. Pek balik alanda olmadu, tadi tuzu yoktu bugun vanikoyun. Herkese rastgele..

B

BS Okuru

Misafir
Bugün Üsküdar radar önünde survivor 2018 elemeleri varmış :)
Acun açıkladı " Pazar günü bu kalabalıkta ve bu havada orada kazasız belasız olta atabilen hele ki palamut alabileni direk ön elemesiz gönüllüler takımına dahil edeceğim." demiş ;)
Şaka bir yana akıl işi değil...
Rastgelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...