Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

futility

Aktif Üye
Bugün Üsküdar radar önünde survivor 2018 elemeleri varmış :)
Acun açıkladı " Pazar günü bu kalabalıkta ve bu havada orada kazasız belasız olta atabilen hele ki palamut alabileni direk ön elemesiz gönüllüler takımına dahil edeceğim." demiş ;)
Şaka bir yana akıl işi değil...
Rastgelsin
Dönüşte uğrayıp baktım neler var diye. Gerçekten inanılmaz ortam. Özellikle sol tarafta kurşun arkası tam kafa göz yarmalık. Çok fazla kalmadan kaçtım zaten.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

es.barış61

Daimi Üye
Adı
Barış Esmer
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Acun açıkladı " Pazar günü bu kalabalıkta ve bu havada orada kazasız belasız olta atabilen hele ki palamut alabileni direk ön elemesiz gönüllüler takımına dahil edeceğim." demiş ;)
Rastgelsin
Acun için ne farkeder. Almıştır çevre güvenliğini, gasp etmiştir alanı. Yığınla güvenlik.. güzel havada Üsküdar'da gezintiye çıkanın vay haline...

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mctymn

Daimi Üye
Adı
Mecit Yaman
Rastgelsin
Gönüllüler takımını kurmuşlardır o zaman, (Üsküdar olta avcıları):)

metehansamim

Daimi Üye
Adı
Metehan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bugün 2 saat kadar yeni shore jig takımımı denedim Üsküdar taraflarında. Bir ufaklığın yolda bırakması haricinde aksiyon olmadı. Önümüzdeki maçlara bakıcaz.

Jig olayını bende çok seviyorum ... kurşun arkası rapala atmaktan daha temiz pratik ve zevkli bir iş ... fakat boğazda uzağa atabilmek ve dibe indirebilmek gerekiyor , helede akıntı çoksa boğazda shore jig yapmak çok zorlaşıyor ... Jig in en az 100 gram olması gerekiyorki bu durumdada jig ebatı çok büyüyor , ama akıntı olmayan bölgelerde çok zevkli 60 gramlık jigle palamut alınıyor ...

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Belimde oluşan rahatsızlık yüzünden 3 haftadır olta atamıyorum. Merakımdan bu gün Tarabya kefeli köy arası yürüyüş yaptım. Balık boyları çoğunlukla can sıkıcı olsa da usta arkadaşların kovalarında iri istavrit vardı.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Belimde oluşan rahatsızlık yüzünden 3 haftadır olta atamıyorum. Merakımdan bu gün Tarabya kefeli köy arası yürüyüş yaptım. Balık boyları çoğunlukla can sıkıcı olsa da usta arkadaşların kovalarında iri istavrit vardı.
Geçmiş olsun..

futility

Aktif Üye
Jig olayını bende çok seviyorum ... kurşun arkası rapala atmaktan daha temiz pratik ve zevkli bir iş ... fakat boğazda uzağa atabilmek ve dibe indirebilmek gerekiyor , helede akıntı çoksa boğazda shore jig yapmak çok zorlaşıyor ... Jig in en az 100 gram olması gerekiyorki bu durumdada jig ebatı çok büyüyor , ama akıntı olmayan bölgelerde çok zevkli 60 gramlık jigle palamut alınıyor ...
Ben de bu nedenle başladım tam olarak. Bugün akıntı çok değildi, 40-60gr yeterli oldu.

Adı
Taner kocan
sevgili hobidaşlar yeri değil ama burası en çok takip edilen sayfa olduğu için yazmak istedim.
Kudos IM-9 Surf Serisi 420cm kamışın 3. parçasını nerden temin edebilirim. remixson dan aldım ancak onlarda hiç yardımcı olmuyorlar. bu da onların ne kadar sorumsuz bir esnaf olduklarını gösteriyor. yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...