Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omertbk34

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Negatif
Çubuklu anlık. Yoğun yağış var. Durulacak gibide gözükmüyor. Yarım saattir burdayım daha balık çıkaranda olmadı.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbrahim kürşat

Daimi Üye
Adı
İbrahim
Çubuklu anlık. Yoğun yağış var. Durulacak gibide gözükmüyor. Yarım saattir burdayım daha balık çıkaranda olmadı.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O yagmurun altinda denedik ama nasib degilmiş. Yemli deneyenlerde balık vardı 2 3 balık vardı. Balık zaten acıkta binmiyor yakında biniyor. Acikta olunca kamisi makinasi iyi olan alıyor

Akbay

Aktif Üye
Adı
Akın
Kan Grubu
A Rh Negatif
kerem o dedeğim bazı ustalar yakın balığında usta, ama ona kanal damı balık diye sorsan televizyon kanalı zanneder :D şuan balık hala yakında ve seyrek hem açığı hem yakını denemekte fayda var
denemek için sahile gelmen lazım :koptum: klavye başında olmuyor o işler :) yarın sabah kısa deneme yapacam vaktin varsa beklerim

Erdincd

Yeni Üye
Adı
Erdinç
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Anadolu yakası kurşun arkası 200 gr sabah saat 9 ile 12 arası yeni bıraktım yazayım dedim toparlandım akşam suyu deneyecem iğneniz kesikin avınız bereketli olsun
Emeğinize sağlık , bu zamanda bunları görünce, elmas görmüş gibi geliyor insana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...