Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul boğazında kamış tavsiyesi.

Gürkan61

Yeni Üye
Adı
Gürkan
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir kamış almak istiyorum ama çok kararsız kaldım siz değerli üyeler ve tecrübeli arkadaşlsr yardımcı olursanız sevinirim. Genelde boğazda yemli ve kurşun arkası atarım istavrit arada bir gideri. 3 kamış arasında kararsız kaldım biri okuma ceymar tele surf 4.30 diğeri daiwa crosscast 3parça ve diğeride daiwa procaster 4.20. Sizce hangisini almalıyım elimden geldiğince açığada atabilecek kamış hangisidir. Şimdiden teşekkür ederim.

ronaldo

Üye
Adı
osman
Okuma ceymar tele surf 4.30 kullanıyorum. Fiyat performans olarak fena değil. Biraz esnek ve hafif. Atış olarak benim attığımdan çok daha fazlasını başka ekipmanlarla atan kesinlikle oluyor.. diğer iki kamışı bilmiyorum.

Gürkan61

Yeni Üye
Adı
Gürkan
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Teşekkür ederim bilgi için.

Gürkan61

Yeni Üye
Adı
Gürkan
Kan Grubu
B Rh Pozitif
1.000. 1.200 civarı
Markasını yazdığım 3 kamışı tavsiye eden çok oldu onlarda bütcem kadar. 3 parçayı pek sevmiyorum ama atışlarda ağır kurşunlarda 3 parça tavsiye ettiler açığa daha rahat atmak için flan