Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul maltepe den selamlar..

Engin.B

Yeni Üye
Adı
ENGİN B
Birbirimize bir hayli yakınmışız desene. :)
Ben de önce dibe atmayı denedim ama bir şeyler olmayınca, saat 24:00 civarı şamandıralı sistem ile istavrite döndüm. Sabah 5:30 gibi bıraktım, 27 parça istavrit almışım.
Senin kaya ne tarafta hocam tahta köprüyü geçmeden sanırım. Eğer oralardaysan Ali abiyi tanırsın muhtelemen. Mütemadiyen oda haftanın 5 günü oralarda. Kucuk spekarlariyla türküler eşliğinde

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErdenEren

Aktif Üye
Adı
Erden
Senin kaya ne tarafta hocam tahta köprüyü geçmeden sanırım. Eğer oralardaysan Ali abiyi tanırsın muhtelemen. Mütemadiyen oda haftanın 5 günü oralarda. Kucuk spekarlariyla türküler eşliğinde

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1539 numaralı direk benimkisi. Tahta köprüye bir parça uzak, deniz hizasından bakışınca dolgu mendireğe çok daha yakınım. 1539 numaralı direk civarında kime sorsan gösterir beni. :)
Ali abiyi tanırım evet. Beyaz saçlı, speaker'ları ile sabahın ilk saatlerine kadar kafamızı bipleyen şeker abimiz. :) Teke, midye dedin mi ondan sorulur.
Bir ara senin fotoda durduğun dolgu mendireğinin en sonuna takılmaya başladı ama son 2 haftadır yeniden bizim o taraftaki kendi yerine geri dönüş yaptı.

Son düzenleme:

Mavi deniz

Yeni Üye
Adı
Huseyin
Merhaba aranıza yeni katıldım izmit Gölcük civarı kıyı balıkçılığı yapıyorum sormak istediğim şey bizim buralarda son iki aydır balık tutamaz olduk istavritte dahil Tekirdağ gittik balık için oradada tutamadık sorun bizdemi genelmi diye sormak istedim😊

ErdenEren

Aktif Üye
Adı
Erden
Boğazda istavrit alıyorlar kıyıdan.
Bizler de Maltepe Dolgu Alanı'nda haziran-temmuz ayları ve ağustos ayının ortasına dek salt olarak çapari ile gayet verimli avlar yapıyorduk ancak 1 aya yakındır yem takmadan + gece geç saatlere dek çalışmadan istavrit almak oldukça zor.

ErdenEren

Aktif Üye
Adı
Erden
Bu başlık altında haberleşip, toplananlar oldu mu bari değerli arkadaşlar?

Engin.B

Yeni Üye
Adı
ENGİN B
Bu başlık altında haberleşip, toplananlar oldu mu bari değerli arkadaşlar?
Henuz olamadık. Fakat bir akşam senin direğin olduğu yere geldim, sen yoktun. Hatta Ali abi oradaydı sordum 1-2 gün gelmeyeceğini söyledi. Ayıp olmasın diye senin taşın üzerine çıkmadım :)

ErdenEren

Aktif Üye
Adı
Erden
Henuz olamadık. Fakat bir akşam senin direğin olduğu yere geldim, sen yoktun. Hatta Ali abi oradaydı sordum 1-2 gün gelmeyeceğini söyledi. Ayıp olmasın diye senin taşın üzerine çıkmadım :)
Aldım haberini.
Benim yanımda avlanan abiler söyledi, dün akşam birisi geldi seni sordu, sonra da burada avlandı diye.
Geçen hafta içi. :) :) :)