Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İstanbul Pendik / Kartal / Maltepe at çek

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Akupunto tarafından paylaşıldı.

1. Samet

Samet Aktif Üye

merhaba akupunko aramıza hoş geldin kardeşim kaynarcada ikamet ediyormuşsun anladığım kadarıyla bende o bölgedeyim elindeki kamışla çapari ve yemli takımları atabilrsin 100 grama bu civarlarda gerek yok zaten 60 gram yeterli spin olayına gelince spin kamış alman lazım rapala tamamiyle senin bütçene kalmış balık çok oldumu hepsine atlıyo fakat seyrekse seçici oluyor ben takım olarak shimano yasei 10-40 atarlı iki parça spin kamış makina olarakta shimano exage 4000 kullanıyorum kesinlikle ip misina tercih et rapalaya aksiyon vermende çok yardımcı oluyo ben marka olarak power pro misina kullanıyorum rapala olarak bütçen uygunsa daiwa shore line çok harcayamam dersende kendo yu tercih et genelde beyaz veya sarımsı modeller ama bence parala kutunda bir tane mutlaka daiwa lazer sardine olsun derim malzeme konusunda pendik marinada hamdi tekbıyık beyfendi yardımcı olabilir forumdan geliyorum dersen kendisi balık sevdamın kurucularından yardım eder eğer tanışmak istersende ben kaynarcada sana yardımcı olabilirim bilgi aktarımı olarak şimididen rast gele

ferhatkeskin, Akupunto ve Emrahcelik5428 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Akupunto

Akupunto Yeni Üye

eyvallah abi.

4. BS Okuru

BS Okuru Misafir

bugün tekrar indim spin için pendiğe gren park otelin karşısına bir şey olmadını bildiğim halde :D maksat zaman geçsin zamanı olmadığı için gidemeyenlerin içine dert olmasın diye bi kontrol ettim ama 4 saat denemelere rağmen bir şey çıkmadı.(kendo haryu 125f,usami su üstü poper,çeşitli kaşıklarla deneme yaptım)

coner bunu beğendi.
  5. BS Okuru

BS Okuru Misafir

ustam son zamanlarda atış esnasında ip dolanıyor her hangi bi zedelenme mevcut değil 1 yıldır kullandığım bi ip şimdiye kadar bi sorun yoktu neyden kaynaklana bilir acaba

6. Samet

Samet Aktif Üye

işlerimin yoğunluğundan yeni gördüm mesajını daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadıysan eğer uzun süre kullanmayınca olabiliyo atışlarını sert yap biraz bolluk verme dostum düzelir o şekilde

7. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Bugün güzel haberler geliyor maltepeden tek tük alanlar varmış kısmetse yarın gidip deneyeceğiz

Sayfayı Paylaş