Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul'da İstavrit Çaparisi İçin Kullanılacak Makine.

Deniz5

Yeni Üye
Adı
Deniz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende o fıyat bandını bıraz asmasını onerdım bu hobıye devam etmek ıstıyorsa ve ilerıye donuk sorun yasamamak ıstıyorsa bıraz daha lımıtı yukseltıp daha ıyı makına alması onun ıcın daha ıyı olur.
merak edıp makınanın semasına bır bakıyım dedım yıllardır okumada degısmeyen tek sey ıc dızay hep aynı sadece gorsele hıtap eden urunler cıkartıyor.
ayrıca kolda vıdalı olmayısı cok kotu kesınlıkle kısa zaman ıcınde kolda bosluklar olmaya megıllı bır urun.

Ekli dosyayı görüntüle 108214
Sizin, ağırlığı 450 gramı aşmayan (tahmini 50-55'lik kafaya sahip) sadece istavrit için kullanılacak makine tavsiyeniz ne olur?

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ağırlığı 450 gramı aşmayan sadece istavrit için sizin öneriniz ne olur?
surf leader cı4 30 olabılır mesela 370 gr agırlıgı var makınanın bıraz daha ıyı bırsey surfleader ci435'de olabılır bu makınada 440 gr agırlıgında yada bulls 5080 bu da olabılır bu makınada 445 gr agıklıktadır.
bahsettıgım bu makınalar butcenızı asan makınalardır lakın ılerıye donuk uzun vadede kafanızı rahat ettırıcek urunlerdır.

Mektupla

Daimi Üye
Bende o fıyat bandını bıraz asmasını onerdım bu hobıye devam etmek ıstıyorsa ve ilerıye donuk sorun yasamamak ıstıyorsa bıraz daha lımıtı yukseltıp daha ıyı makına alması onun ıcın daha ıyı olur.
merak edıp makınanın semasına bır bakıyım dedım yıllardır okumada degısmeyen tek sey ıc dızay hep aynı sadece gorsele hıtap eden urunler cıkartıyor.
ayrıca kolda vıdalı olmayısı cok kotu kesınlıkle kısa zaman ıcınde kolda bosluklar olmaya megıllı bır urun.

Ekli dosyayı görüntüle 108214
Resimde 40 lık olduğu yazıyor sanırım. 55 liği ile aynı mı dır ?

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif

Mektupla

Daimi Üye