Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbulun Levrekleri

John Dory

Üye
Adı
Emre C.
Burak abi tebrikler. Balıklar Karadeniz tarafından mı, Marmara tarafından mı?

i.h.beyaz

Aktif Üye
Adı
ismail beyaz
mera perişan oldu zıpkıncıları biri gidiyo biri geliyo bizede bakmak kalıyo

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Kardeşim seni canı gönülden tebrik ediyorum.Ustalığına yakışır bir av.Yakında geliyorum.Birlikte güzel avlara imzamızı koyacağız.Sağlıcakla kal..

Burak Karadeniz

Daimi Üye
Adı
Burak Karadeniz
Sevgili ağabeyciğim,
çok güzel bir rapor olmuş ellerine sağlık.Bende aynı sahteyle çok güzel levrekler yakaladım.Bu sahtenin silikonu çok kaliteli.Keşke aynı silikonun kurşunsuz olanıda olsa tekne arkası çok iyi çalışırdı.Dün 4 levrek daha aldım silikona vurdular.Sevgilerimle

Tahircim teşekkür ederim.Başarılı avların hep daim olsun.Sevgilerimle.

Burak Karadeniz

Daimi Üye
Adı
Burak Karadeniz
Canım Kardeşim

Bu gece 2 gün süren,uzun mesafeli Yayın avımızın yorgunluğunu azıcık atar,atmaz forumları açtım ve içimi ferahlatan avlarınızın karelerini keyfle seyrettim,raporunu soluksuz okudum.

Yemin ederimki ,özellikle senin yakaladığın her levrek veya sinagrit,bana kendim yakalamışın ötesinde bile keyf vermektedir.

Tebrik ediyor,seni ve Şemşipaşanın o usta balıkcı kardeşlerimin gözlerinden öpüyorum.

Sevgimle kalınız

Değerli Ağabeyim nazik yorumun ve değerlendirmen için çok teşekkür ederim.Pamuk yanaklarından sevgi ve saygı ile öperim.Sevgilerimle.

Burak Karadeniz

Daimi Üye
Adı
Burak Karadeniz
Güzel haberler bunlar ellerine sağlık Burak ağabey emek verdiğin için ,İstanbul da tekneden canlı yem ile yakalandığını biliyordum da at-çek ile ilk oldu ,tebrikler ,teşekkürler:)
Farukcum teşekkür ederim.At-çek ile uzun zamandır levrek yakalayan arkadaşlarım var.Ancak balığın olduğu meralar hiç rahat bırakılmıyor ve devamlı talan ediliyor.Selam ve sevgiler.

Burak Karadeniz

Daimi Üye
Adı
Burak Karadeniz
Kocaman tebrikler abiciğim.. Buradaki şanssızlığımızı kırmışsın harika bir balık emeğine sağlık.. Bende başladım at çek denemelerine.. cam rapalaları deniyorum kovalayanlar oldu ama burası için biraz daha zamana ihtiyaç var galiba.. Av arkadaşlarını da kutlarım sevgiler saygılar.. Rasgele...

Hayricim teşekkür ederim.At çek yapmaya devam et.İnanıyorum ki bir iki ay sonra havalar biraz daha soğusun,güzel levrekler alacaksın.Selam ve sevgiler.

Burak Karadeniz

Daimi Üye
Adı
Burak Karadeniz
mera perişan oldu zıpkıncıları biri gidiyo biri geliyo bizede bakmak kalıyo
Sevgili kardeşim geçen senede zıpkıncılar merayı hiç boş bırakmıyordu.Herhalde bizim raporları takip ediyorlar.Anlaşılan bundan sonra ya rapor yazmayacağız.Yada balık resimlerini merada değilde evde çekeceğiz.Sağlıcakla kal.