Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İtalcanna 4.20 220 gr fincan tamiri

kargaci

Aktif Üye
Adı
özgür çakır
Kargacı arkadaşım benim kamışım Mitchell PRIVILEGE 2 güzel ama o kadar da pahalı ve değerli bir kamış değildi ama bu işlemden sonra emin ol senin italcana'dan bile kıymetli benim için , o yüzden önerim eğer halkasını bulabilirsen ve yapabilirim dersen kendin onar kamışını.
elimde 2 adette mitchell privilege var onları da baştan aşağı fincanları değişçek paslanmış fincanlar içindeki yüzükler çıkıyor 4 sene hiç kullanmazsan olacağı bu
20200521_155103.jpg

Adı
Gökhan Saçaklı
elimde 2 adette mitchell privilege var onları da baştan aşağı fincanları değişçek paslanmış fincanlar içindeki yüzükler çıkıyor 4 sene hiç kullanmazsan olacağı bu
Ekli dosyayı görüntüle 107068
Tamam işte kamışın nasıl görüneceği ve eğer beğendiyseniz renk konusunda da size bir ön çalışma olmuş benimkisi, Mitchell'in halka şeklini beğenmediğim ve sizde oluşan sorunlar bende de oluştuğu için değiştirdim ben. Ancak ne yazıkki ekonomik durumlardan dolayı AliExpress ürünü kullandım ama yinede orijinal halkalarından hem daha kuvvetli hem de daha dayanıklı.

Adı
Gökhan Saçaklı
Epoksi olarakda tavsiyem 30dk da kuruyan çift komponentli şırınga Epoksiler var onlardan kullan, piyasada daha çok 5dk olanlar var onlar çok hızlı kuruduğu için düzgün bir uygulama yapılamıyor.

kargaci

Aktif Üye
Adı
özgür çakır
İtalcanna için Orjinal halkayı buldum kısık balıkta sabah havale yaptım bu gün kargoya verirmisiniz dedim 6 gibi kapıya kadar getirdiler kısık balığa teşekkür ederim çok ilgilendiler

20200522_181453.jpg

Adı
Gökhan Saçaklı
Süper! Ozaman kolay gelsin size, Epoksiyi sürerken acele etmeyin gerisi kolay zaten , sadece ipi sararken sıkı olmasına dikkat edin.