Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İzmir Dikili'de Spin Avı Yapanlar...

Pellegra45

Aktif Üye
Adı
Süleyman ÇETİN
Herkese merhaba. Ben yazları İzmir Dikili'deyim. Genellikle kıyıdan avlanırım. Kalamar ve zargana avı yaparım. Tatlı suda da turna at çek yaparım. Bu sene bi aksilik olmazsa denizde de spinle sahte atmayı planlıyorum. Dikili de av yapan var mı aramızda? Levrek alan var mı? TEşekkür ederim.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Dikili gibi bir yerde levrek olmaması düşünülemez bence.

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Benimde levrek adına yoklamayı istediğim yerlerden Dikili Zaman zaman levrek raporlarına tanık oluyoruz ;)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merayı bulduktan sonra levrek alınmayacak yer yok :)

Plankton

Aktif Üye
Adı
salih
Merhaba..Dikili de avalanan biri olarak şunu söyleyebilirim , yazın bu iş çok zor olacak :D Şuan şehir içi yerlerden levrek tuttuğum oldu. Dün açtığım şu rapor

https://www.baliksevdam.com/forum/salinan-benekli-ne-cabukta-buyumus-13928.html

Ama yazın buralarda çok fazla kalabalık olacağı için tek ihtimal sabah gün doğumu ortalık sessiz sakinken.Bademli taraflarına her zaman gidilebilir.O taraflarda deneme yapmadım ama hemen hemen her yer denenebilir.

ozkan_askan

Aktif Üye
Dikilide salihleraltında yazlığım var . her yaz levrek aşkına dünya kadar silikon , sahte alır giderim ama birtürlü denk getiremedim. Benim atçek çalıştığım mera tatlı su ağzı kumluk sığ bir yer. Benim dışımda da spin çalışanı görmedim. Sadece canlı yemle levrek alan 1 kişi oldu. ama levreğin boyu gayet iyiydi tahminim 2 kg. üzeri idi. Genelde Bademli yolu üzerinde olan yerler tavsiye ediliyor . Oralar daha ziyade taşlık ve kırmalık yerler .

Pellegra45

Aktif Üye
Adı
Süleyman ÇETİN
Dikili gibi bir yerde levrek olmaması düşünülemez bence.
Ben de sizin gibi olduğunu düşünüyorum. Ama özellikle forumdan yakalan oldu mu bunu merak ediyorum.
Benimde levrek adına yoklamayı istediğim yerlerden Dikili Zaman zaman levrek raporlarına tanık oluyoruz ;)
Yazın gelirseniz beklerim.
Merayı bulduktan sonra levrek alınmayacak yer yok :)
Aynen. Asıl iş burda zaten. O yüzden konuyu yaz gelmeden açtım. Çandarlı tarafında dere ağzı var iş yapıyor biliyorum. Ama merkezler ne durumda merak ediyorum.
Merhaba..Dikili de avalanan biri olarak şunu söyleyebilirim , yazın bu iş çok zor olacak :D Şuan şehir içi yerlerden levrek tuttuğum oldu. Dün açtığım şu rapor

https://www.baliksevdam.com/forum/salinan-benekli-ne-cabukta-buyumus-13928.html

Ama yazın buralarda çok fazla kalabalık olacağı için tek ihtimal sabah gün doğumu ortalık sessiz sakinken.Bademli taraflarına her zaman gidilebilir.O taraflarda deneme yapmadım ama hemen hemen her yer denenebilir.
Yazın günün her saati balık için uygunum. Kesinlikle yazları yoğunluktan dolayı ya geç saatler gece 12'den sonra ya da sabahın en erken saatleri 4'ten itibaren tercih edilmeli diye düşünüyorum. İnşallah yazın birlikte bir program yaparız. Sizin için de uygun olursa.
Dikilide salihleraltında yazlığım var . her yaz levrek aşkına dünya kadar silikon , sahte alır giderim ama birtürlü denk getiremedim. Benim atçek çalıştığım mera tatlı su ağzı kumluk sığ bir yer. Benim dışımda da spin çalışanı görmedim. Sadece canlı yemle levrek alan 1 kişi oldu. ama levreğin boyu gayet iyiydi tahminim 2 kg. üzeri idi. Genelde Bademli yolu üzerinde olan yerler tavsiye ediliyor . Oralar daha ziyade taşlık ve kırmalık yerler .
Dikili de çok fazla spinle uğraşanı ben de görmedim. Gece 12'den sonra belli bir grubun merkezden Kabakum tarafına doğru sahili taradığını da biliyorum. Benim aklımda olan bölge de Bademli tarafı ama iyi bölge seçimi lazım. Sizinle de eğer isterseniz yazın bi balık programı yapmayı isterim. Ekiple bu işler daha keyifli olur düşüncesindeyim.

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Yazın bir Dikili spin organizasyonu şart oldu gibi görünüyor bakalım :rolleyes: Kulağa da çok hoş geliyor