Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İZMİR KIYI AVCILIĞI OLTA TAKIMI ÖNERİ

Berfusur

Yeni Üye
Adı
Berfu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar, öncelikle bu işte çok yeni olduğumu belirtmek isterim tamamen hobi amaçlı kıyıdan balık avlayabileceğim çok profesyonel olmayan ama işime de yarayabilecek ve beni en azından bir süre idare edebilecek bir olta seti hazırlamak istiyorum. İzmir körfez ve Çeşme denizinde avlanmaya uygun max 1000 TL civari bir set için önerilerinizi, bilgilerinizi, deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum:)

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar, öncelikle bu işte çok yeni olduğumu belirtmek isterim tamamen hobi amaçlı kıyıdan balık avlayabileceğim çok profesyonel olmayan ama işime de yarayabilecek ve beni en azından bir süre idare edebilecek bir olta seti hazırlamak istiyorum. İzmir körfez ve Çeşme denizinde avlanmaya uygun max 1000 TL civari bir set için önerilerinizi, bilgilerinizi, deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyorum:)
Hoş geldiniz , yemli mi avlanacaksınız yoksa at çek yöntemi ile mi, birde hedef balıklarınızı da yazarsınız arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar.