Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video İzmir Körfezini Granyöz Bastı

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikle balıkları saldığın için tebrik ediyorum. Herkesin yapacağı iş değil.
Balığı çekerken makinayı fazla zorlamıyor musun? Kamışla pompalar gibi çekip makinayla boşluğu alsan daha kolay olacak gibi.

gkys

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikle balıkları saldığın için tebrik ediyorum. Herkesin yapacağı iş değil.
Balığı çekerken makinayı fazla zorlamıyor musun? Kamışla pompalar gibi çekip makinayla boşluğu alsan daha kolay olacak gibi.
Teşekkürler. Makinaya çok güveniyorum limitlerini, gücünü görmek hoşuma gittiği için full kamışla pompalamıyorum.

stratejist

Aktif Üye
Adı
ÖZDEMİR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Vallahi de billahi de can-ı gönülden tebrik ediyorum. O balıkları geri salmak her babayiğidin harcı değil inan ki. Bu kadar güzel bir ava imza atmak bir yana bizlere bir kez daha vicdani limitlerin her şeyin ötesinde olduğunu bir kez daha hatırlattığın için sana kendi adıma çok çok teşekkür ediyorum arkadaşım. Umarım daha da keyifli avlar yapar ve bize bu şekilde seyir zevki yaşama imkanı sağlarsın. Sağlıcakla kalasın..

gkys

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Vallahi de billahi de can-ı gönülden tebrik ediyorum. O balıkları geri salmak her babayiğidin harcı değil inan ki. Bu kadar güzel bir ava imza atmak bir yana bizlere bir kez daha vicdani limitlerin her şeyin ötesinde olduğunu bir kez daha hatırlattığın için sana kendi adıma çok çok teşekkür ediyorum arkadaşım. Umarım daha da keyifli avlar yapar ve bize bu şekilde seyir zevki yaşama imkanı sağlarsın. Sağlıcakla kalasın..
Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler.