Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İZMİR VE Çevresi Balık Durumu (Çeşme-Urla-Seferihisar-Kuşadası-Foça-Mordoğan-Aliağa

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selamın aleyküm hayırlı ramazanlar dilerim öncelikle gafta sonu FOCA’dan aldım bu güzelleri levrek süpriz yaptı bu arada kendine LRF takımı kurdum birtane bizim izmir körfezinden ar cek yapıcam silikon sahte ve mera ve saat tavsiyelerinizi bekliyorum rastgele :)

Ekli dosyalar

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Lrf yapan varmı aranızda bilgi paylaşımı için fikirlerimize ihtiyacım var :)

ugursamsa

Aktif Üye
Adı
Uğur
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Selamın aleyküm hayırlı ramazanlar dilerim öncelikle gafta sonu FOCA’dan aldım bu güzelleri levrek süpriz yaptı bu arada kendine LRF takımı kurdum birtane bizim izmir körfezinden ar cek yapıcam silikon sahte ve mera ve saat tavsiyelerinizi bekliyorum rastgele :)
Oğuz nerelerdesin sen? :) rastgele.

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Oğuz nerelerdesin sen? :) rastgele.
Selamın aleyküm kardeşim iş güç koşturmaca diyelim önümüzdeki hatalarda lrf denicem bizim körfezde istersen denk gelelim lrf merak sardım bu ara çok allah hayra çıkarsın:)

EyezBerg

Aktif Üye
Adı
Emrah A.
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Karataş tarafı akşam daha fazla olmak üzere istavrit yapar, silikon ve baby jigleri deneyebilirsiniz. Körfeze tek iğne, canlı yem, hafif gezer kurşunla sezonunda çupra avlayabilirsiniz. Silikon ya da baby jiglerle levrek de deneyebilirsiniz ancak saatini tutturamadım şimdiye kadar :) Körfezde kokulu silikonlarla dip balıklarında verim alanı görmedim henüz.

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Karataş tarafı akşam daha fazla olmak üzere istavrit yapar, silikon ve baby jigleri deneyebilirsiniz. Körfeze tek iğne, canlı yem, hafif gezer kurşunla sezonunda çupra avlayabilirsiniz. Silikon ya da baby jiglerle levrek de deneyebilirsiniz ancak saatini tutturamadım şimdiye kadar :) Körfezde kokulu silikonlarla dip balıklarında verim alanı görmedim henüz.
Çok teşekkürler bilgiler için dikkate alacağım dediklerinizi :)

efe35

Aktif Üye
Adı
Müslüm D.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende bi kac sefer denedim baby jig ve silikon denk gelmedi bise ama alan oluyo jigle levrek garanyoz istavrit karatastan.karatas sabahları daha verimli bence. ben genelde yemli beklemeli av yaparken bi yandanda at cek lrf deniyorum.bakalim nasipse bende cumartesi sabah bayrakli iskelede 2 saat at cek yapip karatasa gecmeyi planliyorum

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende bi kac sefer denedim baby jig ve silikon denk gelmedi bise ama alan oluyo jigle levrek garanyoz istavrit karatastan.karatas sabahları daha verimli bence. ben genelde yemli beklemeli av yaparken bi yandanda at cek lrf deniyorum.bakalim nasipse bende cumartesi sabah bayrakli iskelede 2 saat at cek yapip karatasa gecmeyi planliyorum
bayraklı iskele ne olmuş öyle millet istanbuldan grayöz yakalamaya geliyor :)

efe35

Aktif Üye
Adı
Müslüm D.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben 3 sefer gittim bi denk gelemedik.surekli yapmiyo ara ara sürümü geciyo artik bilmiyorum şansa 2 hafta once sabah gittim bise yok aksamina fena granyoz yapmis nasip

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben 3 sefer gittim bi denk gelemedik.surekli yapmiyo ara ara sürümü geciyo artik bilmiyorum şansa 2 hafta once sabah gittim bise yok aksamina fena granyoz yapmis nasip
Gece gitmek lazım bence