Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

izmit körfezi

mehmet

Yeni Üye
Adı
mehmet
izmitli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum ben at çek yöntemini pek sevmiyorum çoğunlukla yemli avlanıyorum fakat izmitte gördüğüm kadarıyla herkes çapariyle avlanıyor sadece kefal avlarken beklemeli avlar yapılıyor bende şu anda sadece kefal avlamakla yetiniyorum baya büyük kefaller aldım ama benim aşık olduğum balıklar mırmır ve çipura.çipura büyük olasılıkla yok burada ama mırmır olacağını düşünüyorum izmitte nerelerden yemli av yapabilirim bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok dua ederim çünkü ayvalıktan sonra burada pek avlanamadım henüz şu anda zarganaa zamanını bekliyorum duyduğuma göre baya zargana çıkıyomuş

Hürriyet

Yeni Üye
Adı
Hürriyet ELÇİN
körfez şu aralar kurudu desem yeridir bir sene evvel yüzbaşılarda mırmır yakalardık ama malesef buyıl ne körfeze nede marmaraya teşrif buyurmadı.
son zamanlarda ulaşlı taraflarında sargoz çıkmaya başladı tektükte olsa karagöz var ama sabılrlı olmak gerek sabaha karşı av verir

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
körfez şu aralar kurudu desem yeridir bir sene evvel yüzbaşılarda mırmır yakalardık ama malesef buyıl ne körfeze nede marmaraya teşrif buyurmadı.
son zamanlarda ulaşlı taraflarında sargoz çıkmaya başladı tektükte olsa karagöz var ama sabılrlı olmak gerek sabaha karşı av verir
Balığın azaldığı belli oluyor Hürriyet abi, nerede senin eski raporların :)

mehmet

Yeni Üye
Adı
mehmet
hepsi biz insanların suçu geçen hafta sonu 60 evler sahilinde gezerken ağ atanları gördüm burası balıkların yumurtlama bölgesi diye biliyorum nasıl izin veriliyo anlamadım çapariden çıkan istavritler parmak kadar körfez tamamen bitti heralde

Hürriyet

Yeni Üye
Adı
Hürriyet ELÇİN
Balığın azaldığı belli oluyor Hürriyet abi, nerede senin eski raporların :)
evet hamdi haklısın ama bu sene körfezde taşlar yerinden oynadı sanki gece dalan çok dalgıç var burada akıllara zarar inanın bende kışa kadar ara verdim:)

Erhan41

Aktif Üye
Adı
Erhan ALKAN
Abi sahil güvenlik ilgilenmiyor mu?

SAHİL GÜVENLİK'mi dediniz...!!! :confused:
Sahil güvenliğin daha daha önemli, daha elzem görevleri olduğundan, bu gibi ufak işlerle uğraşmaya yanaşmıyorlar, sanırım, :D Malum burası Türkiye...!!! ;) :rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
QUOTE=kadango;23217]Abi sahil güvenlik ilgilenmiyor mu?
SAHİL GÜVENLİK'mi dediniz...!!! :confused:
Sahil güvenliğin daha daha önemli, daha elzem görevleri olduğundan, bu gibi ufak işlerle uğraşmaya yanaşmıyorlar, sanırım, :D Malum burası Türkiye...!!! ;) :rolleyes:[/QUOTE]

İşte bu lafı kırmamız lazım artık..
''Burası Türkiye!!
Evet burası Türkiye, ama bizler daha bilinçli ve hakkımızı savunan bireyler olarak, bu deyimi olumluya çevirelim.
Zor, ama imkansız değil.
Yeterki kafalar değişsin.

kadango

Yeni Üye
Adı
Gökhan
Sürekli arayınca mutlaka sonuç alınıyor,sahil güvenliğin ilgisizliği hakkında elbet bilgim var.