Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Jandarma balık tutmaktan ceza yazdı

EmreLrf

Yeni Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
B Rh Pozitif
geçmiş olsun

Simsek89

Yeni Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Dün gece başımdan geçen olayı anlatıyorum. Gece 4 gibi tek başıma bir göle gittim. 5 dakika sonra jandarma geldi kimlik vs kontrolü sonrası ağları nereye attın diye sormaya başladılar. Bende öyle bir şey olmadığını 1 adet oltam olduğunu dedim. Israrla ağ nerde nerde deyio durdular cezası büyük vs muhabbetleri. Neyse karakol komutanı geldi beni görünce askerlere bırakın adamı atsın oltasını deyip gölde ağları aradılar ve buldulat. Dönüşte de rastgele denilip olay kapandı. Ya gelenlerin insafına kalmış yada hafiften gevşetme var gibi

zaad

Daimi Üye
Adı
ZAFER A.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Dün gece başımdan geçen olayı anlatıyorum. Gece 4 gibi tek başıma bir göle gittim. 5 dakika sonra jandarma geldi kimlik vs kontrolü sonrası ağları nereye attın diye sormaya başladılar. Bende öyle bir şey olmadığını 1 adet oltam olduğunu dedim. Israrla ağ nerde nerde deyio durdular cezası büyük vs muhabbetleri. Neyse karakol komutanı geldi beni görünce askerlere bırakın adamı atsın oltasını deyip gölde ağları aradılar ve buldulat. Dönüşte de rastgele denilip olay kapandı. Ya gelenlerin insafına kalmış yada hafiften gevşetme var gibi
Keşke her gölette jandarmalar bu şekilde çalışsa... Ben 1-2 sene ava gitmemeye razıyım. Yoksa gün gelecek tatlısuda balık kalmayacak.

goktens

Yeni Üye
ANKARA - İZMİR (Çeşme) - ANTALYA (Tekirova)
Adı
Gökten Saygılı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İyi akşamlar bugün öğlen balık tutmak için baraja gittim bir saat sonra jandarma tutanak tutup ceza yazdı miktarıda belli değil vali yazacakmış tutanaklara bakıp acaba kaç para ceza yazarlar bilgi verirseniz sevinirim bu arada çok uğraştım yazmayın diye ama dinlemediler sanki bi suç işlemişimde yada töreristmişim gibi bana ceza yazmaları bir türk vatandaşı olarak çol zoruma gitti
Hangi il ve hangi gölette oldu bu olay?