Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

K.B.A.

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
S.a. Lafı uzatmadan sizi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum. Çok detaylı değil ama sonrakine daha detaylı kareler de olacak inşaAllah..

-------------------------------------------------
Kamış: Daiwa Crossfire 150cm (3-15gr)
Makine: Daiwa Exceler 1500HA
Misina: Latex Super Soft (0.20mm)
Misinanın ucundaki: Mepps (No:1)

Önce dereler:

Şimdi de balıklar:

Not: Bu bölüm sonradan eklenmiştir.

Dereler ve benekliler..:)

Son düzenleme:

eylmz

Daimi Üye
hocam tebrik ederim ama balıklar için değil mükemmel resimler için :) hangi makine ile çektin doğa zaten harik görünüyor

Mesut1903

Daimi Üye
Adı
Mesut orak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Valla diyecek bir şey bulamıyorum. Bu doğada insan yaşlanmaz yahu. Tebrikler. Balıklar mideyemi yoksa geldikleri yeremi.

B

BS Okuru

Misafir
Kırmızı benekler beni benden aldı elinize sağlık hocam..

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
hocam tebrik ederim ama balıklar için değil mükemmel resimler için :) hangi makine ile çektin doğa zaten harik görünüyor
Teşekkür ederim.
Fotoğraf makinesi kullanmadım. İphone 6 ile çektim. Zaten yükümü azaltmaya bakıyorum, bir de makineyle uğraşamam o kayalık yerlerde. Dereye inerken bir olta bir de avuç içi kadar bel çantam var mepps'ler için o kadar. Gerisi bana eziyet. :)

eylmz

Daimi Üye
Teşekkür ederim.
Fotoğraf makinesi kullanmadım. İphone 6 ile çektim. Zaten yükümü azaltmaya bakıyorum, bir de makineyle uğraşamam o kayalık yerlerde. Dereye inerken bir olta bir de avuç içi kadar bel çantam var mepps'ler için o kadar. Gerisi bana eziyet. :)
6 almayı düşünüyordum şimdi iyice sabiRsizlastim teşekkür ederim avların daim olsun resimleri bekliyoruz rastgele

trkc

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Negatif
Valla diyecek bir şey bulamıyorum. Bu doğada insan yaşlanmaz yahu. Tebrikler. Balıklar mideyemi yoksa geldikleri yeremi.
2 tanesi benimle geldi, diğerleri iade. Bugünün yarını da var. Her tuttuğumuzu alsak yarın boş dönmek de var.:)