Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

KAHRAMANMARAŞ İLİ BARAJ VE GÖLETLERİ

Ersin

Daimi Üye
Adı
Ersin M.Karaketir
Kan Grubu
A Rh Negatif
KAHRAMANMARAŞ İLİ BARAJ VE GÖLETLERİ

BARAJLAR

Kartalkaya Barajı

Menzelet Barajı

Ayvalı Barajı

Sır Barajı

Adatepe Barajı

Kılavuzlu Barajı ve HES

GÖLETLER

Kızıliniş Göleti

İncecik Göleti

Meydan Göleti

Merk Göleti

yusufozkan

Yeni Üye
KLAVUZLU YADA MENZELET DE AVLANAN BALIKSeVDALI DOSTLARI ARIYORUM AMA BULAMADIM ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

by_benhur

Yeni Üye
maraştayım. klavuzlu baraj gölünde at çek ile alabalık avında bulunmuştum. buralar pek doğal gelmiyor bana her yerde tesis var birde kalabalık oluyor. maraşı iyi bilen arkadaşlara sesleniyorum doğal güzelliği olan keyifle alabalık avı yapılabilecek sessiz sakin yerler var mı ?

pskyigit

Yeni Üye
merhaba.

ben yeni yeni başladım kılavuzluda avlanmaya.

ama tam bir keşif yapmış değilim.

özel mesajlarla haberleşiriz.

hoşça kal.
slm ben de kılavuzluya bir kaç defa gittim. genelde kalabalık oluyor at çek ve canlı yem kullanılıyor. hafta sonları özellikle gitmeyi düşünüyorum .

syed20

Yeni Üye
Merhaba Arkadaslar.Ben Orkhan araniza yeni katildim Azerbeycandanim ve ODTU de okuyorum.Sayin arkadaslar Eymir golune gitmek istiyorum ama bu aylarda orda balik olacakmi olmazmi pek bilmiyorum.Balik avinda cok fazla tecrubemde yok ama zamanla ve yardiminizla tecrube edinirim insallah.Balik tutmak icin golde hangi tekniyi kullaniyim.at cekmi samandrami?yardimci olursaniz cok sevinirim.