Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Kali Kunnan RV Brava" Kamış Hakkında

namyelus07

Yeni Üye
Adı
Süleyman
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Teknede dip avlarında kullanmak üzere hassas ve tasmalama kabiliyeti iyi bir kamış arıyordum. Nette araştırma yaparken birisi bu kamışı önermiş ama detayı yoktu. Başka hiç bir yerde de yorum göremedim.
Anladığım kadarıyla hem hafif slow jig hem de dip avlarında kullanılabilen çok yönlü, karbon sapphire materyal, hibrit uçlu, hafif ve sağlam bir kamış. Bu özelliklerine göre fiyatı da makul görünüyor.
Fakat yeterli kullanıcı yorumu olmadığı için hala tereddütteyim. Acaba bu kamışı kullanan, bilen, gören var mı aramızda? Görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

hqdefault.jpg7cccffb7eefbd792b8527fa4a8b73e15.jpeg

Ekli dosyalar

Pelikanbalık

Yeni Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bende sizin gibi aynı durumdayım, slow jig için almıştım, daha kullanmak nasip olmadı, birde nasıl bir makina ile kombinlemek gerekir.

Tallguy

Yeni Üye
Adı
Tolga
Slmlar namyelus,
Benim kamislardan biri Kali Kunnan Caloway.
Benim tecrubeme gore 150 gram kursuna kadar Trabucco Achab squid tam bir killer (yakalayıcı). Ama kursun 150 gramdan fazla olunca Caloway' e geciyorum. Trabuccoya 5000 lik makine yeterli. Caloway e Raw II 65 kullaniyorum