Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kamış oltayla göl balıkçılığı

spinci

Aktif Üye
Adı
Tenekeci
Kardeş Merhaba,

hoşgeldin..
Sabırla araştırmaya devam etmelisin.
Yazdıklarını okudum kafandaki soruların birden fazla cevabı var yazmakla bitirilmez.
Sana tavsiyem Forum'un Anasayfa kısmındaki bölümlere göz atman.
Ben sana birkaç konuyu aşağıda link olarak ekleyeyim belki henüz fark etmemiş olabilirsin.
Ayrıca youtube kaynağını da kullanmalısın ki zaten izliyorsundur; lrf spin atcek yemli vb şeyler yazarsan bu hobide isim yapmış kişilere hemen ulaşırsın, hem eğlenir hem öğrenirsin.

Bana sorarsan lrf ile başla ki bir çok tür balık atlar lrf sürprizlerle doludur, bütçe konusunda ise biraz harçlık ayırıp iş görür malzemeler almanı öneririm.

forumdan bazı başlıklar;
spin için : Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri

lrf için : LRF (Light Rock Fishing) Yöntemi İle Balık Avı Teknikleri

Rastgelsin..

EfeAydin

Yeni Üye
Adı
Efe Aydın
Kardeş Merhaba,

hoşgeldin..
Sabırla araştırmaya devam etmelisin.
Yazdıklarını okudum kafandaki soruların birden fazla cevabı var yazmakla bitirilmez.
Sana tavsiyem Forum'un Anasayfa kısmındaki bölümlere göz atman.
Ben sana birkaç konuyu aşağıda link olarak ekleyeyim belki henüz fark etmemiş olabilirsin.
Ayrıca youtube kaynağını da kullanmalısın ki zaten izliyorsundur; lrf spin atcek yemli vb şeyler yazarsan bu hobide isim yapmış kişilere hemen ulaşırsın, hem eğlenir hem öğrenirsin.

Bana sorarsan lrf ile başla ki bir çok tür balık atlar lrf sürprizlerle doludur, bütçe konusunda ise biraz harçlık ayırıp iş görür malzemeler almanı öneririm.

forumdan bazı başlıklar;
spin için : Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri

lrf için : LRF (Light Rock Fishing) Yöntemi İle Balık Avı Teknikleri

Rastgelsin..
Teşekkür ederim

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi