Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kamış tavsiyesi

MACRO

Yeni Üye
Adı
Ozan
Kan Grubu
B Rh Pozitif
İyi günler arkadaşlar kolay gelsin at çek avcılığına yeni başlıyorum bauer barca 2.70 8-30 atarlı spin kamışını lrf tarzı hafif sahteler atarakta kullanmak istiyorum fiyatı 135 TL sizce alsam işimi görür mü verimli kullanabilirmiyim başlangıç seviyesinde

Ekli dosyalar

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba. LRF de 1-2-3 gr ağırlıklar kullanmaktayız. seçtiğiniz kamış ın alt atarı bu değerler içerisinde kalmadığı için atacağınız jig ve silikon lara gereken aksiyonu veremeyecek ve hareketleri hissedemeyeceğiniz için ve ek olarak gerekli olan erime de ulaşamayacağınız için verimli kullanamazsınız. piyasada 1- 15 gr atarlı kamışlar mevcut. benim şahsi görüşüm her ne kadar alt atar aralıkları lrf ye uygun olsa da aynı marka modelin mevcut 0,1 - 5 yada 1-7 gr atar aralığına sahip kamışları ile elde ettiğiniz keyfi elde edemezsiniz.

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İyi günler arkadaşlar kolay gelsin at çek avcılığına yeni başlıyorum bauer barca 2.70 8-30 atarlı spin kamışını lrf tarzı hafif sahteler atarakta kullanmak istiyorum fiyatı 135 TL sizce alsam işimi görür mü verimli kullanabilirmiyim başlangıç seviyesinde
Merhabalar bu baktığın kamış spin kamışı , lrf için 1-12 gr ya da 3-15 gr gibi atarları kamışlara bakman lazım.