Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kano balıkçılığı (motorlu kano)

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında AKIN KAPTAN tarafından paylaşıldı.

1. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Wilderness System distribütörü firmadan Cem Bey ile iletişime geçip bu sene tarpon 140 dümenli modelini 2000TL+KDV tarpon 120 dümensiz modeli 1600 TL +KDV den sattıklarını öğrendim. KDV %18 ve kürek dahil fiyatlar. Dolar üzerinden alış yaptıkları için fiyatta dalgalanmalar olacaktır. Yurt dışı fiyatlar 1000 dolar civarında ama 4 metrelik bir kayağı kargoyla getirtmek ne kadar patlar onu bilmiyorum :)

Hobie kayakların fiyatları diğerlerine göre oldukça yüksek ama yurtdışında çoğu kişinin artık bu pedallı modellere geçtiğini görüyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

140 aslında tam ideal boy fakat daha uzun gezintiler yapılacaksa 160 daha hızlı ve dalgalı şartlarda daha güvenli. Tabi 120yi direkt omuzlayıp rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz. Büyük boylar için tekerlekli sistem kullanmak gerekecek. Benim evim sahil kenarında olduğundan arabaya yüklemeye gerek yok. Yine evimin yakınında olan su ürünleri kooperatifi mantıklı bir fiyat söylerse sezonda kayağı orada da tutabilirim. Umarım bir hobie edinirsiniz en son baktığımda outback modeli 2500 dolardan satılıyordu. Kişiden kişiye değişir fakat bence plastik bir kayak için çok para.

4. ymn442

ymn442 Yeni Üye

Bencede çok para..Bekleyip görücez..Ayrıca küçük bir tüyo..Niyetlenirsen Cem beyle pazarlık şansını dene.. :)

5. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Tüyo için teşekkürler. Pazarlığa her zaman açığım :)

6. karalahoz

karalahoz Yeni Üye

mehabalar ben avustralyadan.marmariste yazligimvar orada kullanmak icin istiyorum amac baliktutmak icin ideal olan bir kayak.ben burda cok bunaldim terapi icin bu alet bana sart.en uygun tarpan 140 gorunuyor.ama burdaki fiyat 750$ yani 1300tl gibi bir fiyat turkiyedeki fiyat ucmus.verginin krali burda ve avustralya turkiyeye gore daha uzak bir yer.yani bu alet daha ucuz olmaliydi turkiyede kusurabakmayin ama sizi biraz somuruyolar.ben bu isi turkiyede yapmaya calisan birini gordum.benzer bir model uretiyorlar ve fiyat olarak 800tl demisler bence incelemeye deger.

7. agu

agu Yeni Üye

bu üretim yapan firma nedir kimdir 800 tl gibi bi faiyat varsa ilgilenilebilir
    adres tel falan varsa paylaşma imkanı var mı?

8. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

içimi okudun walla. bende kano dökmeyi düşünüyordum.
    yalnız ağırlık konusu kafamı karıştırıyor.
    şöyle elimle çekip götürebileceğim türden birşey olmalı

9. AKIN KAPTAN

AKIN KAPTAN Editör Moderatör Gold Üye

Yapabilen için iyi fikir. Umarım ağırlık makul seviyede olur.

10. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

söyle belgesellerdeki gibi altına iki tekerli karkas, daha önce atölyede yapmıştım, yaklaşık 4m uzunluğunda düşünüyorum. Ev denize çok yakın, herzaman sandalla açılma fırsatı olmuyor. en azından canım sıkıldıkça çekerim kanoyu atarım kendimi denize diye 1 yıldır düşünüyorum. yoksa sıfır bir tane alsak daha ucuza getiririz. Hiç kano dökmüş bir varsa, hazır bilgiyle yola çıkmak daha iyi olur

11. oltacı hasan

oltacı hasan Yeni Üye

Kano kullanırken ters dönme durumu nedir.Ayrıca baraj ve gölde kullanmaya müsade ediliyor mu?