Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kano balıkçılığı (motorlu kano)

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında AKIN KAPTAN tarafından paylaşıldı.

1. BS Okuru

BS Okuru Misafir

sonra pısman olma bak gel etme eyleme baglaması bır sekılde cozulur aılenle keyıf yaparsın teknede kanoda yapamazsın kısıtlı alan kısın hele hıc cıkamazsın bunla balıga zor olur teknen olursa gece ıcabında cıkarsın zoka yaparsın ıcabında tur duzenlersın kanoda bunları yapamazsın alma bosver kanoyu :) hatta soyle yapalım acalım bır konu gazı kano alsınmı almasınmı oylamaya sunalım :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Büyük Beyaz

Büyük Beyaz Aktif Üye

İstanbulda hepsi dert. En güzeli 2 3 kişi kiralamak.

4. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Yok aga, zoka, el oltası ne bileyim bu ve benzeri avlar hoşuma gitmiyor, elimde olta olacak bir kere. Birde amaç spor yapmak, tekne alemci adam işi bana gelmez, ben keyifçiyim :)

5. Osmand

Osmand Yeni Üye

4 yıl önce aynı bu konu konuyu sıkça bende düşünmüştüm. daha sonraları yelkenliyle (laser pico, rs feva, open bic vs) kano arasında kaldım. fakat gerek hava ve dalga durumu gerekse de tek başına avın hele ki denizin ortasında tehlikeli olabileceğinden vazgeçtim. ben yaklaşık 6 yıl yelken sporuyla profesyonel olarak uğraştım ülke çapında bir çok müsabakaya katıldım ve dereceler elde ettim. fakat spor farklı bir konu av farklı bir konu. Tek başına açık deniz tecrübemin bile olmasına karşın şuan 4.80 fiber bir teknem var. içimde kalmadı değil kano işi :) fakat şimdi kano veya tek kişilik yelkenli ile yapamayacaklarımı yapıyorum.

BS Okuru bunu beğendi.
  6. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Hayırlısı ile memleketten bir döneyim bende kesin kararı o zaman vereceğim. Sizin adınıza hem sevindim hem üzüldüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Ahmet Çevik

Ahmet Çevik Aktif Üye

Denizin ortası değilde maksimum 500mt falan açılınabilir, sıkı şekilde hava durumu takip edilmek suretiyle diye düşünüyorum. Hatta 200m bile açılmak balık yakalama keyfi için yeterlidir.

8. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Valla ben aldığım zaman büyük konuşmayayım ama 150 200 metreyi kesinlikle aşmam gibime geliyor. Garantici bir yapım var, kıyıdan kıyıdan takılırım sanırım. İstanbul ' da evime yakın olan haliçe indirmeyi düşünüyorum. Eminönü eyüp arasında gider gelirim :)

@shimano dimi

Ahmet Çevik bunu beğendi.
  9. cemiltonguç

cemiltonguç Daimi Üye

Kıyıdan kafaya kurşun yeme sonra, aman hee:)

10. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Abi can yeleğini ben ayarlarım sende şantiyeden bana bir tane kask ayarla :D

Ahmet Çevik ve cemiltonguç bunu beğendi.
  11. cemiltonguç

cemiltonguç Daimi Üye

Baretin hazır, her daim:)

Sayfayı Paylaş