Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kapmta Drone Göle Düştü

mumuk06

Aktif Üye
Adı
yanık yanıkoğlu
Merhaba arkadaşlar yeni konu açılmışken bende yeni basladigim kamp serüvenine ufak bir kazayla başladım. Ülkemizin gezip görülecek o kadar güzel yeri var ki gezmekle bitmiyor. Yaklaşık 2800 metre rakimasahip bu golde kamo yaparken havadan güzel görüntüler çekmeyi planliyordum. Maalesef en güzel anında drone kontrolden çıkarak sulara gömüldü. Yinede elimizde teselli olacak şekilde 3._5kayit kaldı. Insallah bundan sonraki do kamplarda daha güzel karelerle karşılaşırız. Iyi seyirler.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Geçmiş olsun mu desem, sağlık olsun mu desem bilemedim. Umarım çok pahalı bir şey değildir.
Drone gölde kaldı değil mi?

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Selamlar. Geçmiş olsun. Drone hiç kullanmadım ama bu tip kazaları epey gördüm. Dronun alt, iniş yaptığı kısıma çocukların denize falan girerken kullandığı makarnalardan monte etseniz plastik kelepçe ile falan olmaz mı acaba? Hem hafif, hem suyun üstünde tutar, karaya düşerse de kırığı çiziği önler. Gözlemlediğim kadarı ile bu dronlelar kontrolden çıkmış bir şekilde serbest düşüş yapmıyor. Olduğu yere iniş yapar gibi kontrolden çıkıyor sonuçta. Bilemedim, benimki sadece fikir.701268959_tn50_R_9139795_0.jpg

mumuk06

Aktif Üye
Adı
yanık yanıkoğlu
Selamlar. Geçmiş olsun. Drone hiç kullanmadım ama bu tip kazaları epey gördüm. Dronun alt, iniş yaptığı kısıma çocukların denize falan girerken kullandığı makarnalardan monte etseniz plastik kelepçe ile falan olmaz mı acaba? Hem hafif, hem suyun üstünde tutar, karaya düşerse de kırığı çiziği önler. Gözlemlediğim kadarı ile bu dronlelar kontrolden çıkmış bir şekilde serbest düşüş yapmıyor. Olduğu yere iniş yapar gibi kontrolden çıkıyor sonuçta. Bilemedim, benimki sadece fikir.Ekli dosyayı görüntüle 118326
Aleykum selam . teşekkür ederim kıymetli hobidaşım, Fikir için teekkür ederim. Bazen belli belirsin bağlantı koparak maalesef kayboluyrlar. tavsite ettiğiniz şekilde aparatlar var çinliler saolsun onu geliştirmişler fakat kullanan lar uçuş süresi konuusnda olumsuz geri dönüş veriyorlar.