Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karaburun Levrek Yarışması 2022

lapin

Daimi Üye
Adı
Mert S.
Ben boğaza inerken maliyeti düşünüyorum araç gitti geldisi , Karaburun bizi aşar :)

Gidenlere rastgelsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mardek

Aktif Üye
Adı
ali sür
Aslında birkaç arkadaş beraber tek araç ile gidilebilir. En azından yol masrafı bayaa hafifler, yemek falan o kadar dert değil bence.

withturkey

Yeni Üye
Adı
Tayfun
Kan Grubu
A Rh Negatif
Arkadaşlar bir önerim olacak İstanbul bölgesinde yaşayanlar için(ben Kocaeli), Karaburundaki yarışma yerine 2-3 kişi bir araba yapıp Saros a gidelim Ctesi erken gidip Pazar öğlen evlere dönmeli? en azından balık tutma şansımız artar ve maliyetleri bölüşürüz. Balık çıkarmı hiç bilmiyorum ama C tesi gecesi güçlü bir poyraz geliyor ve bazı kıyılar çok karışacak, ama bu aylarda balık olurmu orda hiç bilmiyorum. Varsa iki kişi böyle bir organizasyon yapalım?

Adı
hakan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
ulan keşke gidebilseydim ya..
gördüğüm kadarıyla yaklaşık 40 cm’lik bir baraküda tutan yarışmayı kazandı. başka tutan olmayınca da 2.’lik ve 3.’lük ödüllerini çekilişle dağıttılar. kooooskoca alanda başka balık alan olmadı. hani tutsan yarışta 2. olacaksın 😀

Bedri35

Aktif Üye
Adı
Bedri
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ulan keşke gidebilseydim ya..
gördüğüm kadarıyla yaklaşık 40 cm’lik bir baraküda tutan yarışmayı kazandı. başka tutan olmayınca da 2.’lik ve 3.’lük ödüllerini çekilişle dağıttılar. kooooskoca alanda başka balık alan olmadı. hani tutsan yarışta 2. olacaksın 😀
Bende aşırı istekliydim madem gidemedim. Hele sonuçları ve ödülleri görünce iyice üzüldüm sizin gibi. Kısmet değilmiş demekten başka bir şey gelmiyor insanın elinden. Yalnız şu da enteresan 600 kişi katılmış yarışmaya ve gördüğüm kadarıyla alan büyük değil hani gece 8 gibi başlayıp 24 saat sürüyor akşam suyu sabah suyu her şey olayın içinde. Acaba kalabalık, gürültü , yakılan ateşler vb yüzünden mi balık alınamıyor?

Adı
hakan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bende aşırı istekliydim madem gidemedim. Hele sonuçları ve ödülleri görünce iyice üzüldüm sizin gibi. Kısmet değilmiş demekten başka bir şey gelmiyor insanın elinden. Yalnız şu da enteresan 600 kişi katılmış yarışmaya ve gördüğüm kadarıyla alan büyük değil hani gece 8 gibi başlayıp 24 saat sürüyor akşam suyu sabah suyu her şey olayın içinde. Acaba kalabalık, gürültü , yakılan ateşler vb yüzünden mi balık alınamıyor?
balık ürküyor olabilir tabii. bölgeden çok balık çıkıyor mu onu da bilmiyorum, bölgeye hakim değilim. bölgeden balık çıkıyorsa neye vuruyor? tamamen şansa gidecektim gidecek olsam, o sebeple gitmedim. ama tek balık çıkması ve tek balıkla kazanmak biraz enteresan olmuş. insan üzülmeden edemiyor :)