Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kartal Zargana avım.

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
bu sene cok etkili bir zargana akını olacağı kanatindeyim bu pazar yine balığa gidicem :) son kez denize giricem,zarganalarla hasret gidericem resimleri eklerim siteye bu arada saat seiko galiba

ayrıca resimdeki balık benim tuttuklarım yanında yavru kalıyor :D geriye salmanız iyi olmuş bende küçük balıkları zedelemeden hep salarım rastgele.
Size de rast gele. Reklam yapmamak için yazmadım markasını saatimin:D. Ben de boyutlarını beğenmediğim ve artık mecbur kalmadıkça öldürmek istemediğim için geri saldım balıkları. Ama spin takımıyla o elimdeki balık bile müthiş zevk verdi. İrileri nasıl olur Allah bilir. Levrek te çektim. Ama aşırı heyecanlı olduğum için neler hissettiğimi hatırlamıyorum hiç:). Tavsiye ederim bir de spin takımıyla yakalamayı deneyin bu balığı.

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
Size de rast gele. Reklam yapmamak için yazmadım markasını saatimin:D. Ben de boyutlarını beğenmediğim ve artık mecbur kalmadıkça öldürmek istemediğim için geri saldım balıkları. Ama spin takımıyla o elimdeki balık bile müthiş zevk verdi. İrileri nasıl olur Allah bilir. Levrek te çektim. Ama aşırı heyecanlı olduğum için neler hissettiğimi hatırlamıyorum hiç:). Tavsiye ederim bir de spin takımıyla yakalamayı deneyin bu balığı.
spin kamış olduça zefklidir eminim... bende yabomax bulldog kamış var :) büyük balık oltaya gelince kalbim güm güm ediyor geçen pazar 0.16 misinam evde kaldığı için 0.14 ile avlanmak zorunda kaldım 2 defa köstek patladı :) büyük zarganalar çok fena ya :D

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Aaaah ah! eskiden biz de davet edilirdik bu muhabbetlere...:)
Kimleri görüyorum,gözlerime inanamıyorm :)
Yaa kardeşim gün gelir,devran döner...insanlar kuş misali bir orda,bir burda :)

şimdi sen böyle yazdınya,içim bir tuhaf oldu üzüldüm,şimdi eskileri aklına getirir iç çekip kendini teselli edersin :)

ne ekşınlar yaptık seninle değilmi :D olsun takma kafana,Allah ömür verdikce yine buluşacağız inşallah ve yine eskiyi birlikde yad ederiz.Sık dişini iki sene kadar :D:D:D

bu arada özlemişiz seni,ara sıra yaz böyle,
selamlar.

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Önder amotör ruhun ağır basmış denizi solumak aksiyon vermek balığı kandıra bilmek geri iade etmen çok güzel hareketler bunlar.devamını dilerim sevgiyle kal selamlar.:harika:

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Tebrikler Önder amotör ruhun ağır basmış denizi solumak aksiyon vermek balığı kandıra bilmek geri iade etmen çok güzel hareketler bunlar.devamını dilerim sevgiyle kal selamlar.:harika:
Çok teşekkür ederim. Ramazanı bir atlatalım gerisi gelecek inşallah.

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Kekler, Börekler hazırlanıyor. Gelmek isteyen olursa evden çay bardağını kapıp gelsin:).

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Kekler, Börekler hazırlanıyor. Gelmek isteyen olursa evden çay bardağını kapıp gelsin:).
Önder iyice teşvik etmeye başladın :)
bakalım plan hala belli değil,sen kaç gibi orada olacaksın?sanırım gitmişken 18-00 gibi gidip zargana denersin.

bir bakalım belki bir süpriz yaparız.