Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

kasım ayı boğazda organizasyona ne dersiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şileli

Aktif Üye
Adı
salih tuhan
Ahh ah...Sazınızı çok güzel çalıyorsunuz ama akordu bozuk. :D

Ben programı 15 gün önceden yaptım malesef,Selehattin'le şimdi konuştuk telefonla,Bu Cuma Bursa İnegöl'deyim 9 gün.

Salih'im,
Kasım ortaları yada sonlarına doğru Mehmet(Sargoz35) çağırıyor,bakalım nasıl yapacağım,gelebilirsem zaten orada görüşeceğiz senlede,Kalacak yer işini nasıl hallederim bu arada bunada bakıyorum bir yandan :) ama içinden çıkamadım henüz.en az 2-3 gün kalmak lazım.

Her şey kısmet derlerya,aynen öyle işte. :)
Sen gel yeter Mustafa :)

akkadi

Aktif Üye
Adı
ABDULLAH AKKADİ
hamdi abi beni sakın unutma

başkan

Üye
Adı
hakan bakar
hamdi bey bende varım organizasyon olursa bilgilendirirsen sevinirim

akkadi

Aktif Üye
Adı
ABDULLAH AKKADİ
Arkadaşlar tekne fiyatlarından bahsetmiştim, çok para istiyorlar. Normal sıkışmadan bir av yapmak istersek. neredeyse kişi başı 50tl ye geliyor rakamlar. Daha uygun fiyatlar bulmaya çalışıyorum.
abi 50tl problem değilde söz verip gelmeyen arkadaşlar problem oluyor bence kesin gelecek arkadaşlar isim yazdırırsa daha iyi olur

başkan

Üye
Adı
hakan bakar
Ahh ah...Sazınızı çok güzel çalıyorsunuz ama akordu bozuk. :D

Ben programı 15 gün önceden yaptım malesef,Selehattin'le şimdi konuştuk telefonla,Bu Cuma Bursa İnegöl'deyim 9 gün.

Salih'im,
Kasım ortaları yada sonlarına doğru Mehmet(Sargoz35) çağırıyor,bakalım nasıl yapacağım,gelebilirsem zaten orada görüşeceğiz senlede,Kalacak yer işini nasıl hallederim bu arada bunada bakıyorum bir yandan :) ama içinden çıkamadım henüz.en az 2-3 gün kalmak lazım.

Her şey kısmet derlerya,aynen öyle işte. :)
inegöle balık avı içinmi yoksa tatil amaçlımı gidiyorsun bende 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
abi 50tl problem değilde söz verip gelmeyen arkadaşlar problem oluyor bence kesin gelecek arkadaşlar isim yazdırırsa daha iyi olur
Elbetde ismini yazdırıpda gelmeyenler gelenleri zor durumda bırakıyor,fiyat ona göre belirlenip dağılım yapılıyor,gelmeyenlerinkide gelenlere artı biniyor :)
50.tl az para değil,her kes bu paraya gelemez,daha önceleri 15-18-20.tl ye gidiyorduk her kes katılım yapabiliyordu.Daha ucuz tekne araştırmaları devam etmekdedir,umarım buluruzda rahat ve huzurlu bir organizasyon yapabiliriz.
inegöle balık avı içinmi yoksa tatil amaçlımı gidiyorsun bende 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum
Şu an İnegöl'deyim,Tatil amaçlı geldim,bazan Dost'lar davetde ediyorlar sağolsun,şimdilik bir plan yok. :) 12 Kasım'a kadar buradayım kısmetse.

başkan

Üye
Adı
hakan bakar
Elbetde ismini yazdırıpda gelmeyenler gelenleri zor durumda bırakıyor,fiyat ona göre belirlenip dağılım yapılıyor,gelmeyenlerinkide gelenlere artı biniyor :)
50.tl az para değil,her kes bu paraya gelemez,daha önceleri 15-18-20.tl ye gidiyorduk her kes katılım yapabiliyordu.Daha ucuz tekne araştırmaları devam etmekdedir,umarım buluruzda rahat ve huzurlu bir organizasyon yapabiliriz.

Şu an İnegöl'deyim,Tatil amaçlı geldim,bazan Dost'lar davetde ediyorlar sağolsun,şimdilik bir plan yok. :) 12 Kasım'a kadar buradayım kısmetse.
sana keyifli tatiller

cakir

Yeni Üye
Adı
Murat ÇAKIR
merhaba kıyıdanmı teknemi ona karar verebilirsek daha iyi olur

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...