Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

kasna sahteleri

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
selamlar herkese.kasna avında ilk defa sahte yem deniycem kısmetse.denemek için resimdeki sahteleri aldım.ama avlanmak istediğim su bulanık ve bu mevsimde çok soğuk.acaba farkeder mi? çok teşekkürler

Ekli dosyalar

zaad

Daimi Üye
Adı
ZAFER A.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Sorunuza cevap veremeyeceğim ama sahteler çok gerçekçi duruyor, bence özellikle çekirgeler kesinlikle iş yapacaktır.

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
çok sağol abicim.çekirgeleri denerim o zaman önce:harika:

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir

around deep

Aktif Üye
Adı
Mert GEZENOGLU
Merhaba,
bugun avdan geldim. Havalar soguk, malum Erzurum'da olunca daha da soguk oluyor. Balik pek hareketli degil. Henuz cana gelmemis diyelim ona :)
Sahte is yapmadi. Doner kasik, doner larva falan attim cektim hic bir vurus alamadim. Somon yumurtasina bir kac vurus aldim. Ama amac kasna yakalamak ise sonuc = 10-30 aksiyonlu 1.8 kamis, su dolan samandira, 1 metre 0.15 misina ucuna uygun boy igne. Yem olarak ta pelet yem ile normal un, yumurta, sim vs
Hafif hafif sararak cok verimli av yapabilirsiniz diye dusunuyorum.
Rast gele

eylmz

Daimi Üye
Merhaba hocam bende erzurumdayim hangi bölgeri denediniz özelden yazar mısınız oltanız boş kalmasın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

eylmz

Daimi Üye
Bu arada bulanık suda acik renkli sahteler daha iyi is yapar hocam

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
Merhaba,
bugun avdan geldim. Havalar soguk, malum Erzurum'da olunca daha da soguk oluyor. Balik pek hareketli degil. Henuz cana gelmemis diyelim ona :)
Sahte is yapmadi. Doner kasik, doner larva falan attim cektim hic bir vurus alamadim. Somon yumurtasina bir kac vurus aldim. Ama amac kasna yakalamak ise sonuc = 10-30 aksiyonlu 1.8 kamis, su dolan samandira, 1 metre 0.15 misina ucuna uygun boy igne. Yem olarak ta pelet yem ile normal un, yumurta, sim vs
Hafif hafif sararak cok verimli av yapabilirsiniz diye dusunuyorum.
Rast gele
eyvallah ustam.bizim burda şu mevsimde reddemediği iki yem var.biri tarladan topladığımız siyah çekirge.malum şu aralar tarlalarda herkes toprak çapalıyoruz :) bir de tavuk ciğeri...