Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaymaz Su Geçirmez Kışlık Bot

adil kaan

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
cümleten iyi akşamlar,
geçen sene ıslak zeminde çok fazla patenaj yaptığımdan bu sene iş sağlama alıp sizden tavsiyelerinizi rica edeceğim. su geçirmeyen, ıslak zeminde kaymayan, uygun fiyatlı bot öneriniz var mı?

dekatlon'un ayakkabılarına baktım uygun fiyatlarına rağmen hemen herkes ıslak zeminde çok kaydığını söylemiş. o yüzden pek içime sinmedi. sizin tecrübeleriniz nelerdir?

kazasız belasız,
rastgelsin.

Mektupla

Daimi Üye
cümleten iyi akşamlar,
geçen sene ıslak zeminde çok fazla patenaj yaptığımdan bu sene iş sağlama alıp sizden tavsiyelerinizi rica edeceğim. su geçirmeyen, ıslak zeminde kaymayan, uygun fiyatlı bot öneriniz var mı?

dekatlon'un ayakkabılarına baktım uygun fiyatlarına rağmen hemen herkes ıslak zeminde çok kaydığını söylemiş. o yüzden pek içime sinmedi. sizin tecrübeleriniz nelerdir?

kazasız belasız,
rastgelsin.
spin için başlangıç malzemeleri

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Her zemine vakum gibi yapışan bir bot olduğunu düşünmüyorum.
Geçen kıştan bir örnek vereyim.
Karşı komşumuz her gün yürüdüğü yolun o gün körler için yapılmış bölümüne basar basmaz kendini yerde buldu. Bu dandik pilastikler aşırı kaygan. Ne kadar dikkatli olsanız da düşmeseniz bile sendeliyorsunuz.

Sonuçta balıkta yürüdüğümüz ya da yürümeye çalıştığımız yerler kayalar, hem de yosunlu kayalar.
Su geçirmeyenini alıp yere dikkatli basmaya bakalım..

adil kaan

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Eyvallah abi iyi dedin ama yosunlu alanlari saymassak av yaptigimiz yerler genelde islak duz tas veya beton zemin. Benim botlar bu alanda bile jilet gibi kayiyordu. Yosuna bassak kimbilir ne olacak. Adi cok gecen dekatlon urunlerinin de en buyuk skintisinin cok kaymasi oldugunu okudum. Hani biraz da bile bile lades dememek icin actim konuyu.

Her zemine vakum gibi yapışan bir bot olduğunu düşünmüyorum.
Geçen kıştan bir örnek vereyim.
Karşı komşumuz her gün yürüdüğü yolun o gün körler için yapılmış bölümüne basar basmaz kendini yerde buldu. Bu dandik pilastikler aşırı kaygan. Ne kadar dikkatli olsanız da düşmeseniz bile sendeliyorsunuz.

Sonuçta balıkta yürüdüğümüz ya da yürümeye çalıştığımız yerler kayalar, hem de yosunlu kayalar.
Su geçirmeyenini alıp yere dikkatli basmaya bakalım..
Sent from my LG-H525 using Tapatalk

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Eyvallah abi iyi dedin ama yosunlu alanlari saymassak av yaptigimiz yerler genelde islak duz tas veya beton zemin. Benim botlar bu alanda bile jilet gibi kayiyordu. Yosuna bassak kimbilir ne olacak. Adi cok gecen dekatlon urunlerinin de en buyuk skintisinin cok kaymasi oldugunu okudum. Hani biraz da bile bile lades dememek icin actim konuyu.

Kışlık botun tabanı kösele olamayacağına göre bu kadar kayması anlamsız aslında ama fiyatı ucuzlatmak için kötü malzeme kullanıyor olabilirler.
Ben yıllardır Camel botları tercih ediyorum kışın ama bu sene için "Camel botum da hala sağlam olmasına karşın" geçen kışın sonunda indirimli diye yeni bir çift bot aldım "Hammer Jack" markalı. Bakalım bu botta durum ne olacak bu kış göreceğim o zaman.
Çok bilinen markaların botlarında sorun yaşayacağını sanmam ama onlar küçük bir servet değerinde artık. :(

ickts

Üye
Adı
İbrahim Can Kılıç
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Geçen Avda rastladık. Adam ya çizmenin yada ayakkabının altına şu mutfak lavabo pompaları varya ondan yapıştırmıştı. Bastığı yere vakum etkisiyle yapışıyordu heralde isterseniz deneyin

adil kaan

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Geçen Avda rastladık. Adam ya çizmenin yada ayakkabının altına şu mutfak lavabo pompaları varya ondan yapıştırmıştı. Bastığı yere vakum etkisiyle yapışıyordu heralde isterseniz deneyin
Agartan abinin de dedigi gibi dogru durust botlar 'kucuk bir servet' olunca bizimkilerde bole yaratici cozumler buluveriyor

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Çetinkaya da slezenger ayakkabılar var outdoor tipi, kalitesi fiyatına göre çok iyi sayılır. Arkadaş 2 çift birden aldı. Ben decathlondan aldığım ucuz modeli kullanıyorum o da kayıyor ve cıyk cıyk ses çıkarıyor. Karda giymek için aldığım Scooter marka bot var bak o çok iyi ama bu havalar için fazla kışlık.