Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kaz Dağlarında Alabalık Avı-2020

papalina

Aktif Üye
Adı
Volkan ÇAKIR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
" Sonunda ben ona kavuştum, o da tekrar özgürlüğüne ! "
Kaz Dağları'nı keşfetmeye inanın bir ömür yetmez. Antik çağlarda İDA olarak adlandırılmasının sebebi söylendiğine göre Bin Pınar anlamına gelmesiymiş.Hakikaten de her yerinden su fışkıran bu dağlar baş döndürücü güzellikte ve bir kişinin ömrüne sığmayacak büyüklükte. Kristal berraklığında akan bu derelerin maalesef %99'unda balık ya yok yada popülasyonu çok az. Duyduğuma göre burada da bilinçsiz insanlar tarafından yaz aylarında balık olan derelere çeşitli kimyasallar veya elektrik verilerek balık katliamları yapılıyormuş.Çok üzüldüm.Ama pes etmek yok.Hem bilinçlendirmek hem balıklandırmak adına çalışmalara devam.Bir köyün muhtarlığı vasıtasıyla bakanlığa bir derenin balıklandırılması için başvuruda bulunulmasını sağladım bile.Umarım olumlu yanıt gelir.Su altı ve su üstü görüntüleriyle umarım beğeneceğiniz bir paylaşım olmuştur.
Bir sonraki macerada görüşmek üzere :)
Takım Bilgisi:
Kamış : Okuma Dead Ringer 180 cm 0-7 gr
Makine: Okuma Dead Ringer 1000 FD
Misina: Latex 0.18 mm
Sahte : DAM 2 No Döner Kaşık / Brown Trout

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Volkan
Yeni sezon benekli açılışını yapmışsın.
Bize de güzel görüntülerle şırıl şırıl akan derelerin sesini izlemek/dinlemek düşer.

murray

Üye
Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim. Çocukluğumda sütüven şelalesinin üzerlerini keşfe çıktığım zamanlara döndüm.
Ìzlerken kaz dağlarının temiz havasını burnumda hissettim. Soğuk temiz sularından siz içerken imrendim :)

papalina

Aktif Üye
Adı
Volkan ÇAKIR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler Volkan
Yeni sezon benekli açılışını yapmışsın.
Bize de güzel görüntülerle şırıl şırıl akan derelerin sesini izlemek/dinlemek düşer.
Tesekkurler,daha güzelleri size nasip olsun :)

papalina

Aktif Üye
Adı
Volkan ÇAKIR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim. Çocukluğumda sütüven şelalesinin üzerlerini keşfe çıktığım zamanlara döndüm.
Ìzlerken kaz dağlarının temiz havasını burnumda hissettim. Soğuk temiz sularından siz içerken imrendim :)
Be mutlu bana,size o hisleri yasatabildiysem :)

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
O domuz iyi ki fazla sıkıntı yaratmadan dönüp gitti.
Normalde sürü halinde gezerler.