Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kendo Insurance Snap Ve Nice Snap Hakkında

Adı
Yiğit
Merhaba hobidaşlar. Spin avlarımda Kendo'nun 00 numaralı Sigortalı Klips'ini (Insurance Snap) kullanıyorum. Çekeri 6kg civarında. Fakat açıp kapatırkan beni inanılmaz sinir ediyor, çünkü açıp ve kapatması bana çok zor geliyor. Aynı markanın yine 00 numaralı Nice Klips'inin çekeri 9kg ve açıp kapatması görece kolay. Size sorum şu olacak; Bu iki klips arasında çeker kuvveti dışında her hangi bir fark var mı?

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
Merhaba hobidaşlar. Spin avlarımda Kendo'nun 00 numaralı Sigortalı Klips'ini (Insurance Snap) kullanıyorum. Çekeri 6kg civarında. Fakat açıp kapatırkan beni inanılmaz sinir ediyor, çünkü açıp ve kapatması bana çok zor geliyor. Aynı markanın yine 00 numaralı Nice Klips'inin çekeri 9kg ve açıp kapatması görece kolay. Size sorum şu olacak; Bu iki klips arasında çeker kuvveti dışında her hangi bir fark var mı?
Kilit sistemi :)
Yanlışlıkla çok kez aldım ve kullanmaktan nefret ediyorum

Nice snap is nice
Choose it ;)
Prefer it

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Savagear'ın klipsileri sağlam ve kullanışlı oluyor onları deneyin birde, ben spine başladığımdan beri hep onları kullanıyorum hiç sıkıntı yaşatmadılar