Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kısa Aynalı Bota Uzun Şaft Motor Takma

Herr-Zander

Daimi Üye
Adı
Kuzey
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar. Kısa aynalı bota uzun saft motor takmak icin aynayi yukseltiyorlarmis fakat bana pek saglikli gelmedi. Saglam olmazsa motoru tasimayabilir gibi geldi. Soyle bir aparat buldum
marintekstore.com: Motor Braketi
Bu aparat bu is icin kullanilir mi, saglikli midir ?
Baska bir çözümü var mıdır bu işin ?
Tesekkurler...

m.deniz

Yeni Üye
Adı
Murat
Hocam botta acma yapiyor,motorun takildigi arka tarafta.Biz bir sure bu sekilde kullandik,3-4 yerden hava kacagi olustu.Bot tamircisi sebebinin bu sekilde kullanim oldugunu soylemisti.

Herr-Zander

Daimi Üye
Adı
Kuzey
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hocam botta acma yapiyor,motorun takildigi arka tarafta.Biz bir sure bu sekilde kullandik,3-4 yerden hava kacagi olustu.Bot tamircisi sebebinin bu sekilde kullanim oldugunu soylemisti.
Anladim tesekkur ederim. O zaman bu braketi almamalıyım. Peki nasıl hava kacagı yapiyor, aynaya montelenmiyor mu sonucta ? Baska bir cozumu var mi bu isin uzun saft cok guzel motorlar var fakat almiyorum bot kisa aynali diye

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhabalar. Kısa aynalı bota uzun saft motor takmak icin aynayi yukseltiyorlarmis fakat bana pek saglikli gelmedi. Saglam olmazsa motoru tasimayabilir gibi geldi. Soyle bir aparat buldum
marintekstore.com: Motor Braketi
Bu aparat bu is icin kullanilir mi, saglikli midir ?
Baska bir çözümü var mıdır bu işin ?
Tesekkurler...
Sizin dediğiniz aparat o deyil yanlış aparat botun arkasına u gibi kromdan aparat var ve kullanan çok var sıkıntı yok

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
15494580704149042471011003719610.jpg

Bende var hatta kullanmadigim icin satabilirim. Oldukca saglam paslanmaz bir malzemedir. Resimde biraz kirli gorunuyor. Temizleyince parlayacaktir.

Lakin sana tavsiyem yeni motor alacaksan kisa saft almalisin.

Herr-Zander

Daimi Üye
Adı
Kuzey
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ekli dosyayı görüntüle 88152

Bende var hatta kullanmadigim icin satabilirim. Oldukca saglam paslanmaz bir malzemedir. Resimde biraz kirli gorunuyor. Temizleyince parlayacaktir.

Lakin sana tavsiyem yeni motor alacaksan kisa saft almalisin.
Yeni motor alacagim fakat uzun saftta fiyati cok uygun performansli urunler buldum kisa saft ilani daha az 280 kolobri bot ve 3.50 tohatsu veya mercury dusundum sadece gölde kullanacagim fakat hp düşük mu diye tereddut ediyorum sonucta uzun yillar kullanacagim yanlis bi sey yapmak istemem