Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kışlık Bot

Konu, 'Genel Konular' kısmında Oltanın tarafından paylaşıldı.

1. Oltanın

Oltanın Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar malumunuz kış kapıya dayandı yeni bir bot alma telaşı sardı beni istediğim ayakkabıyı bulamadım bir türlü genelde kullanım amacım günlük yaşantıda kullana bileceğim aynı zamanda merada kullana bileceğim bir ayakkabı arıyorum. kullanım alanım yağmurda asfalt zemin de olucak genellikle bu zeminler yağmurunda etkisiyle çok kaygan oluyor tabiri cayirse jilet gibi oluyor asfalt zeminde kaymayan su almayan ayak içini terletmeyen hafif ve sıcak tutan ve en önemlisi topuklarım ve ayak baş parmağı eklem yerlerimi ağrıtmayan ortopedik bir ayakkabı bakınıyorum bu tabire uyan bir kaç model var 1 cisi solomon kullanıcılar netde rahat güzel demiş lakin içime pek sinmedi sallamışta olabilirler diye düşündüm bir kaç kötü yorumda okuyunca listemden kaldırdım sonra north face ve Columbia ayakkablarına bakındım lakin kafama yatan bir model bulamadım.

musty34 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. GURKANKALKAVAN

GURKANKALKAVAN Üye

Merhabalar.
    geçen seneye kadar columbiacıydım çok rahat botlar getirirdi e bide 48 numara getirmelerinden dolayı memnundum. columbianın tek sıkıntısı zamanla yanlara doğru botun salması bollaşması oluyor. salomonda kullandım fakat çok sert geldi sanki günlük kullanım botları dahi kaya tırmanışı için yapılmış gibi (yada bana öyle geldi)
    geçen senede Lowa markasının aşağıdaki iki ürününü aldım sanki nike air max giyiyormuş gibiyim. tavsiye ederim.
    9639214121010.jpg LW-230090-0340.jpg

4. ibrahim1903

ibrahim1903 Aktif Üye

salomonu kaldırdıysanız columbiayı hiç eklemeyin listenize.

karaköyde YDS shop var oraya da bakabilirsiniz güzel tactical botlar mevcut. yine karaköyde atlas outdoor, kutupayısı, everest, meydan kamp vb var oralarda da çeşit boldur salomon northface columbia lowa karrimor merrel vb modellerini deneyebilirsiniz. en iyisi gidip denemek internetteki kullanıcı yorumları pek sağlıklı olmuyor ayakkabıda.

musty34, Oltanın ve GURKANKALKAVAN bunu beğendi.
  5. Dr. who

Dr. who Aktif Üye

Kim demiş salomon dandik diye. Ya salomon giymemiş yada daha salomon giymemiş. (özel bir iş için hizmet eden ayakkabıları kast etmiyorum. Şimdi çıkıp o bu şu denmesin) günlük yaşamda hertürlü ihtiyacı karşılar. 2 senede parçalanmaz. Sağı solu dağılmaz. Columbia nortface keen vsvs kullanan biri olarak söyleyeyim. Salomon candır. :) :) IMG_20191016_122631.jpg

Ekli Dosyalar:

GURKANKALKAVAN ve ibrahim1903 bunu beğendi.
  6. GURKANKALKAVAN

GURKANKALKAVAN Üye

işte mesela bir kullanıcı yorumu
    bana çok sert gelen bot beyefendi için biçilmiş kaftan.
    ibrahim beyin dediği gibi ayak yapınızla doğru orantılı olduğu için mutlaka deneyin (sonra internetten indiri kovalayarak alın)
    belki salomon size iyi gelir belki mammut belki keen belki lowa

Dr. who bunu beğendi.
  7. Sercan_01

Sercan_01 Aktif Üye

Askeriye ve özel kuvvetlerin tercih ettiği bir marka lowa. Ve gerçekten şahane ve çok rahat bir bot. Ayrıca son zamanlarda lowanin birebir aynısı fakat Türk yapımı olan Vogel bot var. Onuda bir inceleyin derim.

Oltanın ve Mektupla bunu beğendi.
  8. Sercan_01

Sercan_01 Aktif Üye

Kırmızı olan lowanın modelini rica edebilir miyim

GURKANKALKAVAN bunu beğendi.
  9. GURKANKALKAVAN

GURKANKALKAVAN Üye

Lowa Men's Triolet GTX Mid Approach Shoe
    olarak geçiyor kodu.

10. Oltanın

Oltanın Aktif Üye

betonda kaymasın bu :) en son sahilde yapılan asfalt zemin inanılmaz kaygan yağmurda yer bildiğin jilet oluyor. kaygan zeminde toto kırmayalım sonra :) geçen sene resmen atış yapamıyorduk bu zeminde :(

Mektupla bunu beğendi.
  11. Dr. who

Dr. who Aktif Üye

Betonda
    :) şimdi ne diyeyim bilemedim. Ciddi mesele bu. Şakaya gelmez :) En azından benim giydiğim model betonda kaymıyor. Ben vazgeçtim tavsiye etmekten. İşin sonu kötü bitmesin :) :)
    Saygılar

Mektupla bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş