Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kışlık Bot

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar malumunuz kış kapıya dayandı yeni bir bot alma telaşı sardı beni istediğim ayakkabıyı bulamadım bir türlü genelde kullanım amacım günlük yaşantıda kullana bileceğim aynı zamanda merada kullana bileceğim bir ayakkabı arıyorum. kullanım alanım yağmurda asfalt zemin de olucak genellikle bu zeminler yağmurunda etkisiyle çok kaygan oluyor tabiri cayirse jilet gibi oluyor asfalt zeminde kaymayan su almayan ayak içini terletmeyen hafif ve sıcak tutan ve en önemlisi topuklarım ve ayak baş parmağı eklem yerlerimi ağrıtmayan ortopedik bir ayakkabı bakınıyorum bu tabire uyan bir kaç model var 1 cisi solomon kullanıcılar netde rahat güzel demiş lakin içime pek sinmedi sallamışta olabilirler diye düşündüm bir kaç kötü yorumda okuyunca listemden kaldırdım sonra north face ve Columbia ayakkablarına bakındım lakin kafama yatan bir model bulamadım.

GURKANKALKAVAN

Aktif Üye
Adı
GÜRKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhabalar.
geçen seneye kadar columbiacıydım çok rahat botlar getirirdi e bide 48 numara getirmelerinden dolayı memnundum. columbianın tek sıkıntısı zamanla yanlara doğru botun salması bollaşması oluyor. salomonda kullandım fakat çok sert geldi sanki günlük kullanım botları dahi kaya tırmanışı için yapılmış gibi (yada bana öyle geldi)
geçen senede Lowa markasının aşağıdaki iki ürününü aldım sanki nike air max giyiyormuş gibiyim. tavsiye ederim.
9639214121010.jpg LW-230090-0340.jpg

ibrahim1903

Aktif Üye
Adı
ibrahim
Kan Grubu
B Rh Negatif
salomonu kaldırdıysanız columbiayı hiç eklemeyin listenize.

karaköyde YDS shop var oraya da bakabilirsiniz güzel tactical botlar mevcut. yine karaköyde atlas outdoor, kutupayısı, everest, meydan kamp vb var oralarda da çeşit boldur salomon northface columbia lowa karrimor merrel vb modellerini deneyebilirsiniz. en iyisi gidip denemek internetteki kullanıcı yorumları pek sağlıklı olmuyor ayakkabıda.

Dr. who

Aktif Üye
Adı
ege
Merhaba arkadaşlar malumunuz kış kapıya dayandı yeni bir bot alma telaşı sardı beni istediğim ayakkabıyı bulamadım bir türlü genelde kullanım amacım günlük yaşantıda kullana bileceğim aynı zamanda merada kullana bileceğim bir ayakkabı arıyorum. kullanım alanım yağmurda asfalt zemin de olucak genellikle bu zeminler yağmurunda etkisiyle çok kaygan oluyor tabiri cayirse jilet gibi oluyor asfalt zeminde kaymayan su almayan ayak içini terletmeyen hafif ve sıcak tutan ve en önemlisi topuklarım ve ayak baş parmağı eklem yerlerimi ağrıtmayan ortopedik bir ayakkabı bakınıyorum bu tabire uyan bir kaç model var 1 cisi solomon kullanıcılar netde rahat güzel demiş lakin içime pek sinmedi sallamışta olabilirler diye düşündüm bir kaç kötü yorumda okuyunca listemden kaldırdım sonra north face ve Columbia ayakkablarına bakındım lakin kafama yatan bir model bulamadım.
Kim demiş salomon dandik diye. Ya salomon giymemiş yada daha salomon giymemiş. (özel bir iş için hizmet eden ayakkabıları kast etmiyorum. Şimdi çıkıp o bu şu denmesin) günlük yaşamda hertürlü ihtiyacı karşılar. 2 senede parçalanmaz. Sağı solu dağılmaz. Columbia nortface keen vsvs kullanan biri olarak söyleyeyim. Salomon candır. :) :) IMG_20191016_122631.jpg

Ekli dosyalar

GURKANKALKAVAN

Aktif Üye
Adı
GÜRKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kim demiş salomon dandik diye. Ya salomon giymemiş yada daha salomon giymemiş. (özel bir iş için hizmet eden ayakkabıları kast etmiyorum. Şimdi çıkıp o bu şu denmesin) günlük yaşamda hertürlü ihtiyacı karşılar. 2 senede parçalanmaz. Sağı solu dağılmaz. Columbia nortface keen vsvs kullanan biri olarak söyleyeyim. Salomon candır. :) :) Ekli dosyayı görüntüle 98493
işte mesela bir kullanıcı yorumu
bana çok sert gelen bot beyefendi için biçilmiş kaftan.
ibrahim beyin dediği gibi ayak yapınızla doğru orantılı olduğu için mutlaka deneyin (sonra internetten indiri kovalayarak alın)
belki salomon size iyi gelir belki mammut belki keen belki lowa

Sercan_01

Aktif Üye
Adı
Sercan M.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Askeriye ve özel kuvvetlerin tercih ettiği bir marka lowa. Ve gerçekten şahane ve çok rahat bir bot. Ayrıca son zamanlarda lowanin birebir aynısı fakat Türk yapımı olan Vogel bot var. Onuda bir inceleyin derim.

Sercan_01

Aktif Üye
Adı
Sercan M.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar.
geçen seneye kadar columbiacıydım çok rahat botlar getirirdi e bide 48 numara getirmelerinden dolayı memnundum. columbianın tek sıkıntısı zamanla yanlara doğru botun salması bollaşması oluyor. salomonda kullandım fakat çok sert geldi sanki günlük kullanım botları dahi kaya tırmanışı için yapılmış gibi (yada bana öyle geldi)
geçen senede Lowa markasının aşağıdaki iki ürününü aldım sanki nike air max giyiyormuş gibiyim. tavsiye ederim.
Ekli dosyayı görüntüle 98484 Ekli dosyayı görüntüle 98485
Kırmızı olan lowanın modelini rica edebilir miyim

GURKANKALKAVAN

Aktif Üye
Adı
GÜRKAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kim demiş salomon dandik diye. Ya salomon giymemiş yada daha salomon giymemiş. (özel bir iş için hizmet eden ayakkabıları kast etmiyorum. Şimdi çıkıp o bu şu denmesin) günlük yaşamda hertürlü ihtiyacı karşılar. 2 senede parçalanmaz. Sağı solu dağılmaz. Columbia nortface keen vsvs kullanan biri olarak söyleyeyim. Salomon candır. :) :) Ekli dosyayı görüntüle 98493
betonda kaymasın bu :) en son sahilde yapılan asfalt zemin inanılmaz kaygan yağmurda yer bildiğin jilet oluyor. kaygan zeminde toto kırmayalım sonra :) geçen sene resmen atış yapamıyorduk bu zeminde :(

Dr. who

Aktif Üye
Adı
ege
Betonda
betonda kaymasın bu :) en son sahilde yapılan asfalt zemin inanılmaz kaygan yağmurda yer bildiğin jilet oluyor. kaygan zeminde toto kırmayalım sonra :) geçen sene resmen atış yapamıyorduk bu zeminde :(
:) şimdi ne diyeyim bilemedim. Ciddi mesele bu. Şakaya gelmez :) En azından benim giydiğim model betonda kaymıyor. Ben vazgeçtim tavsiye etmekten. İşin sonu kötü bitmesin :) :)
Saygılar