Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kıyıdan balık avı için sahte önerisi

Hamza60

Üye
Adı
Hamza Bayram
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba, deniz kıyısından avlanmak için uygun fiyatlı sahte önerilerinizi bekliyorum. Hedef balığım yok ama levrek ve diğerleri diyebilirim. Bir den fazla hedef balık için kullanılabilecek sahte önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Mustafaalmış

Aktif Üye
Adı
Mustafa Almış
Kan Grubu
A Rh Pozitif

akakce.com/yapay-balik-yem/en-ucuz-pandora-sandel-10-cm-14-gr-chartreuse-orange-white-silikon-yem-fiyati,1131452382.html

Hocam elimden geldiğince 100tl altı ürünler seçtim, maket balıkları çok tercih etmiyorum ama yine de çantada olmazsa olmazlar var tabiki. Bunların haricinde illaki iş yapacak ürünler vardır. İstediğinizi seçin :)

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
her bölgede ve havada farklı sahteler ve renkler çalışır.

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
sea horse ex fortuna var klasik 418 rengi ve mavi yanaklı olan . Ben egede bununla yakalıyorum. Ama karadenizde küçük dalarlılarla yakalıyorlar . Veya silikon kullanıyorlar. silikonlarda ragloular küçük dalarlılarda fujin joker tarzı minik ama yüksek gramlı sahteler. Akşam suyu yaklaşıyor. Aceleyle yazdım ama fikir verir .

Hamza60

Üye
Adı
Hamza Bayram
Kan Grubu
O Rh Pozitif
sea horse ex fortuna var klasik 418 rengi ve mavi yanaklı olan . Ben egede bununla yakalıyorum. Ama karadenizde küçük dalarlılarla yakalıyorlar . Veya silikon kullanıyorlar. silikonlarda ragloular küçük dalarlılarda fujin joker tarzı minik ama yüksek gramlı sahteler. Akşam suyu yaklaşıyor. Aceleyle yazdım ama fikir verir .
EyvAllah hocam, bir şey daha soracağım. Dalgalı deniz de su üstü mü dalarlı sahte mi kullanılmalı ve dalgasız denizde nasıl bir sahte kullanılmalı?

Hamza60

Üye
Adı
Hamza Bayram
Kan Grubu
O Rh Pozitif

akakce.com/yapay-balik-yem/en-ucuz-pandora-sandel-10-cm-14-gr-chartreuse-orange-white-silikon-yem-fiyati,1131452382.html

Hocam elimden geldiğince 100tl altı ürünler seçtim, maket balıkları çok tercih etmiyorum ama yine de çantada olmazsa olmazlar var tabiki. Bunların haricinde illaki iş yapacak ürünler vardır. İstediğinizi seçin :)
Teşekkürler hocam. Bir kaç tane alacağım için bütçem okadarına bile yetmiyor şuan da malesef. Şunları almayı düşünüyorum sizce alınır mı?

Mustafaalmış

Aktif Üye
Adı
Mustafa Almış
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam tabi ki alabilirsiniz. İş yapmayacak diye birşey yok. 2TL'lik silikonda iş yapıyor ama ben maket alırken biraz fazla araştırırım, yüzüşü ve aksiyonu kolay verilebiliyor mu, erimi nasıl, dış boyası kaliteli mi, daları nedir falan. Eğer içinize siniyorsa tabi ki alabilirsiniz. Balık aç iken her gördüğüne saldırıyor nasıl olsa.

Hamza60

Üye
Adı
Hamza Bayram
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hocam tabi ki alabilirsiniz. İş yapmayacak diye birşey yok. 2TL'lik silikonda iş yapıyor ama ben maket alırken biraz fazla araştırırım, yüzüşü ve aksiyonu kolay verilebiliyor mu, erimi nasıl, dış boyası kaliteli mi, daları nedir falan. Eğer içinize siniyorsa tabi ki alabilirsiniz. Balık aç iken her gördüğüne saldırıyor nasıl olsa.
Hocam şimdi bir tane de alırım iyisini alırım ama koparsa falan sıkıntıya düşerim. Bir de hocam dalgalı denizde kıyıdan avlanmak için hangi sahteleri önerirsiniz? Dalarlı mı olmalı, su üstü mü ve rengi ne olmalı?