Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

kıyıdan levrek 5 kg

alper77

Yeni Üye
Adı
ALPER DALDAL
sevgili abilerim arkadşlarım bende uzun zamandır yakışıklı deniz güzelinin hayalinin peşindeydim uzun zamandır yalova sahillerinde levrek peşinde saatlerimi harcadım zevkimi tattım :D bu yakışıklı da sonunda uğraşlarımın sonucu olarak 2 mayıs ta saat 18 de oltamın ucunda belirdi o hazzı size anlatmam mümkün değil ama daha önce bu tadı almış olanlar zaten duygularımı anlamıştır tadmayanada tadmasını ümit ederim :D osman adlı arkadaşım tomyy77 ile birlikte uzun saatler avlandığım meralarda onsuzda baya dolaşmışlığım vardır burlarda balık oltama geldiğinde kalbim yerinden çıkacak gibiydi on onbeş dakikalık mücadeleden sonra nihayet balığı aldık birazda takımdan bahsedeyim makina 2500 lük shekspier kamış alba star 3000 misine ise tusunami ,18 lik misina kaşık ise yalova kaşığı 1 numara resimleri de sevgili modlarım eklerler sanırım erkenden bu arada hızır abime de teşekkür ediyorum sizinle beni tanıştırdığı için ondan sözü de aldım :D balığı yakaladığımda acemilik işte doğru arkadaşlarıma göstermeye koştum sonra da kıyıya gidip balığı resimlemek aklımıza geldi daha doğrusu osman sağolsun resimlemek için kyıya gitmemizi önerdi hepinize iyi paylaşımlar

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Tebrikler Alper,hakikaten harika bir levrek trofe.Böylesine keyifli avlarının devamını dilerim.Şansın daim olsun.:)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Tebrikler Alper,resmi henüz görmedik ancak anlatımından belli ne kadar heyecan yaşadığın :)

herkese nasip olmaz bu büyüklükdeki balık,tebrik ederim seni.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Yalnız arkandan geçen motosikletliyi gördünmü ? nasıl şaşkın ifadeyle ''vohooov'' der gibi :D

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Tebrikler Alper. Balık müthiş. Umarım daha irileri nasip olur. (Bu arada ikinci resimdeki kedi nasılda kesiyor balığı :))

Ali Emre

Aktif Üye
Adı
ali emre
ya bende bir sansızlık var anlamadım gitti heryerinde hızırla denedik omayınca olmuyor demekki alper guzel av yapmıssın sansının devamını dilerim

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrikler alper sen de bayadır gayret ediyordun kardeşim sonunda aldın kısmetini ama acemiliğin kadar balığında büyükmüş demek baya beklemiş seni kısmetin orlarda :)

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Alper tebrikler gzel bir balık. Herkesin rüyalarını süsleyecek cinsten.
Bu arada sen neden Hızır gibi stüdyo resmi çektirmedin
:harika:

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abi ben düğün fotoğraflarınıda stüdyoda çektirdim ama alper doğal çocuk :):):):):)