Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kkastking Mega 8 0.18 Performans Aliexprestenn

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Selam
@Oltanın @balıkoltası şimdi bir iki soru sorsam acaba olurmu. Madem planlamaya başladım. Yeni konu açmadan buradan sorayım. Bu bana önerilen''' torzite '' 'tamam. Peki bunların hammadesi farklılık gösterip kalitesi değişmekte mi. Yoksa bütün fark titanyum tutamağın farklı büküm açıları mı. Umuyorum ki nedemek istediğimi ifade edebilmişimdir.işin içinden çıkılmaz hal almasın da :)
Ekli dosyayı görüntüle 100694
Makro çekimde anca bukadar oldu.
Sadece meraktan soruyorum.
Saygılar
Bu vıdeodanda sic ıle torzıte karsılastırmıslar testde goruldugu uzere her acıdan sıc den kat ve kat ustun torzite artıları saymakla bıtmıyor benım en cok begendıgım ozellıgı cok kaygan ve puruzsuz olusu atıs esnasında orgu ınanılmaz rahat bır sekılde cıkıs yapıyor dıger begendıgım ozellıgıde makınanın sarımı degısıyor cunkı mısına yuzuklerden gecerken cok kaygan sekılde gelıyor bu sekılde makınayada yuk bındırmemıs oluyor ayrıca kullanılan orguye zarar vermıyor yapısı bozulmuyor dıger yuzukler bellı bı kullanımdan sonra tıftıklenme vs gıbı sorunlar olusturur bu yuzukde bu sorun olmuyor kısacası ozellıgı saymakla bıtmıyor bende para durumumu ayarlarsam ılk fırsatda almayı dusunuyorum.