Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Klipsli fırdöndü

arjen

Aktif Üye
Adı
Ahmet D.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Merhabalar. Spin avi icin 240cm kamis ve ortalama 8-25 gr araliginda kasiklarim icin önerebileceginiz iyi kalite klipsli fırdöndü var mi? Daha önce 6 numara (kamis fincanlarindan gecsin diye) fladen marka klipsli firdindu (bilyalı sözde) kullaniyordum ama fark ettim ki ipim cok dönmus lüle lüle olmus resmen. (Ezbraid 270m 0.17 ip) sanirim firdondusu cok kaliteli degil elimle döndermeye calistim cok yag gibi degil arada takiliyor sanki. Kaliteli klipsli firdöndü tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar..

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Spin disiplininde fırdöndü kullanılmıyor.
Sadece armut köşe klips.

Emrecan Kaya

Daimi Üye
Adı
Emrecan Kaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Spinde kaşık kullanırken fırdöndü mutlaka kullanılmalı diye düşünüyorum. Kaşık suya düştüğünde dönerek indiğinden misina fazlasıyla buruluyor. Ben Okuma marka fırdöndü kullanıyorum kaşıklarda, bir sıkıntı yaşamadım. 12 ve 10 numaraları önerebilirim.

arjen

Aktif Üye
Adı
Ahmet D.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Ben kaşık kullaniyorum ve ip cok dönuyor malesef o yuzden iyi bir firdondulu klipse ihtiyacim var

Lazarus

Daimi Üye
Adı
Enez elveren
Kan Grubu
O Rh Pozitif
kaşığa fırdöndü taksan ? ben genelde kaşıklara ufak bır fırdondu takarım

arjen

Aktif Üye
Adı
Ahmet D.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Peki ipteki bu sarilma makine kaynakli da olabilir mi? Makinem ryobi ecusima 4000vi.

Emrecan Kaya

Daimi Üye
Adı
Emrecan Kaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Peki ipteki bu sarilma makine kaynakli da olabilir mi? Makinem ryobi ecusima 4000vi.
Ryobi Ecusima serisinin kronik hastalığı misina sarım rulmanındaki kireçlenmedir. Bundan da kaynaklanıyor olabilir, açıp rulmanı kontrol etmekte ve ince rulman yağıyla yağlamakta büyük fayda var.

arjen

Aktif Üye
Adı
Ahmet D.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Ryobi Ecusima serisinin kronik hastalığı misina sarım rulmanındaki kireçlenmedir. Bundan da kaynaklanıyor olabilir, açıp rulmanı kontrol etmekte ve ince rulman yağıyla yağlamakta büyük fayda var.
Bana makine bakimini yapacagim bir yag onerebilir misiniz? Internetten siparis edeyim. Makinem yeni daha 3-4 av yaptim ama belki saticidaki rafta da cok beklemis olabilir. Bir de yanlislik yaptim sözde yaglayayim diye makineye sprey silah yagi sıktım zarar vermis miyimdir bilmiyorum.