Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Köstek??

whitefoxss

Aktif Üye
Adı
T.KIRTMAN
İki misinayı yanyana koyup düğümledikten sonra keserek yapılan bir köstek şekli vardı ama bulamadım.Bilen varsa videosunu koyabilirmi?

whitefoxss

Aktif Üye
Adı
T.KIRTMAN
Çok teşekkürler.Sevgili Erdal ve Hamdi.Bu kadar hızlı modlar varken bu site nerelere gider bilmiyorum Dediğim düğüm Hamdi'nin yolladığı linkteki ilk düğüm.Bir arkadaşıma anlatmaya çalıştım anlatamadım,videoyuda bulamadım.Sayenizde en sonunda derdimi anlatabileceğim.Çok teşekkürler,sağlıcakla kalın.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Çok teşekkürler.Sevgili Erdal ve Hamdi.Bu kadar hızlı modlar varken bu site nerelere gider bilmiyorum Dediğim düğüm Hamdi'nin yolladığı linkteki ilk düğüm.Bir arkadaşıma anlatmaya çalıştım anlatamadım,videoyuda bulamadım.Sayenizde en sonunda derdimi anlatabileceğim.Çok teşekkürler,sağlıcakla kalın.
Biz de, videoyu hazırlayan Cem arkadaşımıza teşekkür ederiz :)

C.POLAT

Daimi Üye
Adı
Cem POLAT
Çektiğim videoların birilerine faydası olduğunu görmek çok güzel,ben teşekkür ederim:)

haydibalıga

Aktif Üye
Adı
alpay
KAsadüğümüyle oluşturulan kostek kamış atışlarında sağlıklı olmadığını belirteyim. Benim denemelerimde 50 gr üstü kurşunun kuvvetli atışlarında takım patlamakta.

haydibalıga

Aktif Üye
Adı
alpay
Kasa düğümlü olan:rolleyes: ve bedene atılan tüm düğümlü takımlar için.

Gerçi kraça hiçbir takımı patlatmaz diye de düşüncemi belirteyim:rolleyes: