Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

köstek misina boyaması

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Markalama boyası kullandım abı oda yapıstı...
Kolonyayla daha doğusu alkolle inceltmen gerekiyor fazla inceltme zaten sıvı üzerindeki kapakla 2 tane döksen içine yeter. Hafif bir şekilde zaten yapışması doğal fırça tarakla tara rsan tane tane oluyor zaten. Birde sürerken onun içinden çıkan sünger fırçası var iyice süz kutusundan fazlalığını içine dökülsün hatta sonra peçeteyle al fazlasını bu dediğim şekilde yaparsan istediğin gibi sonucu alırsın. Kolay gele.

B

BS Okuru

Misafir
Kolonyayla daha doğusu alkolle inceltmen gerekiyor fazla inceltme zaten sıvı üzerindeki kapakla 2 tane döksen içine yeter. Hafif bir şekilde zaten yapışması doğal fırça tarakla tara rsan tane tane oluyor zaten. Birde sürerken onun içinden çıkan sünger fırçası var iyice süz kutusundan fazlalığını içine dökülsün hatta sonra peçeteyle al fazlasını bu dediğim şekilde yaparsan istediğin gibi sonucu alırsın. Kolay gele.
ABı benım yaptıgım uygulama su sekılde ıdı once 0,10 mısınaya uygulama yapıyım dedım Markalama boyasının ıcınden cıkar sunger ıle deneme yaptım sungerın uzerındekı fazlalıgı sıldım sonra mısınaya surdum boyayı surmemle bırlıkte boya yukarıya dogru cıkmaya basladı bellı bı bıktarda sonra kurumasını bekledım 2-3 saat kadar kurulama ıslemı bıttı sonra tarakla acayım dedım acılmadı ıyıcene yapısmıstı mısınalar bırbırıne sonra aklıma alkol geldı ınceltıyım dedım bellı bı mıktarda surdum alkolu uygulamayı tekrar yaptım anlattıgım sekılde yıne tarakla acayım dedım yıne acılmadı sonra taraga fazla guc uygulama yapayım dedım bu sefer kostekler ıyıcene dagıldı gam yaptı vs sonuc husran oldu acaba 0,10 mısına cok ınce dıyemı sonuc husran oluyor ?

S

strangolos

Misafir
üst tarafları okumadan yazıyorum, annemin güzel ojelerini suyla seyrelterek boyardım istavrit ve çinekop kösteklerini

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Vural binlerce kösteği yapan biri olarak çıkan o boyanın içindeki süngerdeki boyanın nerdeyse tamamını sıyırman lazım peçeteyle al dememin sebebi de bu yani kösteğe sürdüğünde o süngerle boyanın zor sıvaması lazım kösteğe bilmem anlatabildim mi? zaten sürme işlemini yaparken kuruduğunuda görüyorsun olay sürerken sonuçlanıyor yani o ne öyle saatlerce kurutma falan! çok basit bir işlemi kendin zor duruma sokuyorsun...
Olay tamamen senin aşırı boyayı sürmenle ilgili. Yok yine olmuyor diyorsan bir gün al boyanı kösteğini göstereyim.

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ABı benım yaptıgım uygulama su sekılde ıdı once 0,10 mısınaya uygulama yapıyım dedım Markalama boyasının ıcınden cıkar sunger ıle deneme yaptım sungerın uzerındekı fazlalıgı sıldım sonra mısınaya surdum boyayı surmemle bırlıkte boya yukarıya dogru cıkmaya basladı bellı bı bıktarda sonra kurumasını bekledım 2-3 saat kadar kurulama ıslemı bıttı sonra tarakla acayım dedım acılmadı ıyıcene yapısmıstı mısınalar bırbırıne sonra aklıma alkol geldı ınceltıyım dedım bellı bı mıktarda surdum alkolu uygulamayı tekrar yaptım anlattıgım sekılde yıne tarakla acayım dedım yıne acılmadı sonra taraga fazla guc uygulama yapayım dedım bu sefer kostekler ıyıcene dagıldı gam yaptı vs sonuc husran oldu acaba 0,10 mısına cok ınce dıyemı sonuc husran oluyor ?
Vural 0.12mm ile 1 dk.civarı 500 kösteği hazırladım ve videoya çektim, umarım bu şekilde yardımcı olurum.

B

BS Okuru

Misafir
Vural 0.12mm ile 1 dk.civarı 500 kösteği hazırladım ve videoya çektim, umarım bu şekilde yardımcı olurum.
Abı elıne koluna saglık ben yaglı boya fırcası aldım onla guzel sonus aldım bu arada mısınayı ayırmak ıcın cep arkası taraklardan kullanıyordum . fon taragıylada oluyormus demekkı :) bı dakı denememde bu taraklarla denıcem tesekkurler murat abı...