Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

köstek misina boyaması

ambrosia

Daimi Üye
Eddingin mürekkebi de mevcut, sadece daldırıp çıkartmanız yeterli olabiliyor.

Sökeli

Aktif Üye
Adı
Sami Sökeli
Denedim aynısı oldu, mercanda kullanıcam, Buluthan evet o daha bir kolaylık olur, Teşekkürler.

B

BS Okuru

Misafir
bı kac defa murekkep ıle kosteklerı boyamaya kalkmıstım hangı markayı kullandım sımdı tam hatırlamıyorum ama yasadıgım sıkıntıyı anlatıyım ben 15 cm yaklasık 200 adet kostegı murekkebe deydırdıgımde mısınalar bır bırıne yapısıyordu kurumasını beklıyordum kurudugunda acılmıyordu yas denıyordum bu severde yapısıyordu bır bırıne bı turlu bır bırınden ayrı bı sekılde durmuyordu..

adnan

Aktif Üye
Adı
adnan koray
misinayı igneye bağladıktan sonrada edding 750 ile boyayabilirsiniz

hakanb

Yeni Üye
Adı
Hakan BAŞABAK
merhaba,

fluorocarbon misinayı boyamanın amacı nedir? nerede kullanıyorsunuz?:confused:

B

BS Okuru

Misafir
Up Yenı farklı yontemler denıyen varmı mısınaya yapısmayan boya ?

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Vural zamanında çok araştırdım bu konuyu bir balık malzemeleri satan dükkanlarda var köstek boyası adı altında satılıyor bunlardan birini cengiz balıkçılık diğerini almer balıkçılıkta bulabilirsin. Cengiz balıkçılık kendi yaptırıyor sanırım resimde cam şişede gözüken boya, diğeri de kalıp markalama boyası altında satışı var bu boya sıvı bir boya yanıcılık özelliği ve kokusu bile tehlikeli olan ama metale bile yapışan bir boyadır ikisinide kullanıyorum memnun kaldım.

Ekli dosyalar

B

BS Okuru

Misafir
Vural zamanında çok araştırdım bu konuyu bir balık malzemeleri satan dükkanlarda var köstek boyası adı altında satılıyor bunlardan birini cengiz balıkçılık diğerini almer balıkçılıkta bulabilirsin. Cengiz balıkçılık kendi yaptırıyor sanırım resimde cam şişede gözüken boya, diğeri de kalıp markalama boyası altında satışı var bu boya sıvı bir boya yanıcılık özelliği ve kokusu bile tehlikeli olan ama metale bile yapışan bir boyadır ikisinide kullanıyorum memnun kaldım.
murat abı bu bahsettıgın köstek boyası uygulama esnasında mısınalar yapısıyormu ? benım yasadıgım en buyuk sıkıntı uygulama yaparken mısınalar yapısıyor sonra ayırmak ıcın tarakla yapıldıgında tarak mısınanın uzerındekı boyayı sokup alıyor benım aradıgım toplu bır sekılde mısınaya ılk uygulamayı yaptıgımızda mısınalar bır bırıne yapıssın ıstemıyorum bu zamana kadar ne denedıysem her uygulamamda mısınalar yapısıyor sonrası zaten husran oluyor.

muratbozk

Daimi Üye
Adı
murat bozkurt
Kan Grubu
A Rh Pozitif
murat abı bu bahsettıgın köstek boyası uygulama esnasında mısınalar yapısıyormu ? benım yasadıgım en buyuk sıkıntı uygulama yaparken mısınalar yapısıyor sonra ayırmak ıcın tarakla yapıldıgında tarak mısınanın uzerındekı boyayı sokup alıyor benım aradıgım toplu bır sekılde mısınaya ılk uygulamayı yaptıgımızda mısınalar bır bırıne yapıssın ıstemıyorum bu zamana kadar ne denedıysem her uygulamamda mısınalar yapısıyor sonrası zaten husran oluyor.
O zaman markalama boyasını kullanıcan hemen açılıyor ama diğerine göre rengi daha koyudur.