Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kudos Light Style 1-7 Kamış Ve Aria 20

Arda ILGAZ

Üye
Adı
Arda
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kudos light style 1-7 kamış ve aria 20 sizce nasıldır üstatlardan bilgi istiyorum :) yeni başlıyorum hedef balık istavrit.

conqueror35

Yeni Üye
Adı
osman
Kan Grubu
B Rh Negatif
Aria ile sorun yaşayabilirsin, ceymar 10 yada 25 çok daha memnun eder

ensaraydin

Daimi Üye
İstanbul hasretiyle Kangalda yaşayan Elazığlı
Adı
ensar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yeni başladigim icin daha uygun fiyatli seyler bakiyordum ama zevk alirsin diyorsan direk orta segment urunlere yoneleyim
Ben istanbuldayken okuma savant aldım savant için çok sert dediler suya değmeden sattım okuma trio rex surf kamış aldım oda ağır idi. 1 sezon sonunda onuda sattım shimano ultegra kamış aldım huzura erdim makinalarda aynı doğrultuda değişti tabii. Şimdi atıyorum lrf takıma 300-350 tl verip. 2-3 avdan sonra ya keşke dememek için orta halli bir takım Alman isabet olur. Ama kendim için söyleyeyim hastalık boyutunda balığa giderim. Balık çıkmasa bile 8-10 saat uğraşırım. Sen kendini biliyorsun sıkılacaksan pahallı ürünler alma. Yaşadığın yerde güzel balık yapıyorsa güzel bir takım yapıp zevk al.

Arda ILGAZ

Üye
Adı
Arda
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben istanbuldayken okuma savant aldım savant için çok sert dediler suya değmeden sattım okuma trio rex surf kamış aldım oda ağır idi. 1 sezon sonunda onuda sattım shimano ultegra kamış aldım huzura erdim makinalarda aynı doğrultuda değişti tabii. Şimdi atıyorum lrf takıma 300-350 tl verip. 2-3 avdan sonra ya keşke dememek için orta halli bir takım Alman isabet olur. Ama kendim için söyleyeyim hastalık boyutunda balığa giderim. Balık çıkmasa bile 8-10 saat uğraşırım. Sen kendini biliyorsun sıkılacaksan pahallı ürünler alma. Yaşadığın yerde güzel balık yapıyorsa güzel bir takım yapıp zevk al.
abi benim o kadar vaktim olmaz anca haftasonları 2 3 saatlik zaman ayırabiliyorum ondada maksat hobi olsun