Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kum Dikeni (kamış Tutacağı)

adil kaan

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
iyi akşamlar,
kumluk alanlarda sörf kamışları koyabilmek için kuma saplanan aleminyum tekli kamış tutacağı alacağım ama boyutuna karar veremedim. 70-100-120-140 cm lik çeşitleri mevcut. benim kamışlar 4.20 boyunda. bir tavsiyede bulunabilirmisiniz.

Kubix

Daimi Üye
Adı
Kubilay Yalçın
Kan Grubu
O Rh Pozitif
4.20 kamışı 1.5 litrelik su şişesine diktigim de oluyor. Ama 1 metre 10 Luk pimas sert havalarda falan iyi oluyor. Taşıması sorun olmayan yerlere pimasla gidiyorum.

Fisher07

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Balıkçı pratik zekalı adamdır aynı zamanda. Yeri geldiğinde her alternatiften çare üretebilir. Ama kum dikeni gerçekten çok pratik, hafif, yer kaplamayan ve ucuz bir şey. Yeri geldiğinde düşmana korku dosta güven verme uygulamasını da ekstra uygulama olarak indirebiliyorsun:)

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
iyi akşamlar,
kumluk alanlarda sörf kamışları koyabilmek için kuma saplanan aleminyum tekli kamış tutacağı alacağım ama boyutuna karar veremedim. 70-100-120-140 cm lik çeşitleri mevcut. benim kamışlar 4.20 boyunda. bir tavsiyede bulunabilirmisiniz.
decatlonda hem kuma saplanan dik konumda hem de yatay yaslama amaçlı kullanabileceğin kazık mevcut fiyatı da uygun.

adil kaan

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tavsiyeler için teşekkür ederim. pimaş gerçekten çok iyi ve ucuz bir alternatif eminim benim gibi çözüm arayan bbirilerinin işine yarayacaktır. ben sanırım dekatlon un ürünlerini alacağım.
cümleten rastgelsin.