Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuzey ege paşası, levreği,ispendeği

jaas

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Evet sevgili dostlar havanın sert lodosa dönmesini fırsat bilerek İstanbul’dan kuzey ege taraflarına balık peşine koştuk. Yer yer sığ ve yer yer derin sayılabilecek meralarda epeyce dağcılık yaptık. Sarp kayalıklardan inip çıkmalar, halat yardımıyla meraya inmelermi dersiniz epey zorluydu benim için, yaklaşık bu tempoda kayalardan atlaya tırmana 5 saat yürüdük (3 saat gidiş, 2 saati dönüş parkuru) üzerimizdeki ağır tulumlarla daha da zahmetli oldu. Bu avda ben 800 gr lık bir ispendek alabildim, arkadaşım 1.5 kg lık levreği kandırabildi, diğer arkadaş 4 kg lık paşayı jigle kıyıladı. Dönüş yolunda arkadaşın şuradan bir jig atalım Yavuz demesiyle oltayı atması bir oldu. İlk atışında çok güzel bir torik bindi oltasına fakat malesef o cüsseyi o takım ve iple çekmesi pek mümkün değildi. 2 dk lık boğuşmanın ardından leader den kopardı gitti. Bizimde kulaklarımızda bolca kalama sesi kaldı. Oltası suda olan herkese rast gelsin.

Ekli dosyalar

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Yavuz,
Onca uğraş boşa gitmemiş, levrekler yakalanmış.
Her zaman rast gelsin
Şehirler arası seyahat engelini nasıl aştınız?

jaas

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler Yavuz,
Onca uğraş boşa gitmemiş, levrekler yakalanmış.
Her zaman rast gelsin
Şehirler arası seyahat engelini nasıl aştınız?
Teşekkürler Şeref abi. Sabah 5 - akşam 9 bir sıkıntı yok şehirler arasında. 2 gece kaldım orada. Akşam 9 olmadan eve gelince birşey olmuyor.

murattp

Daimi Üye
Adı
Murat Topgül
Çok keyifli bir av olmuş tebrikler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ADİL AYKOL

Daimi Üye
Adı
ADİL A.
Kan Grubu
A Rh Pozitif