Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Lambuka Peşinde

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sen gel bir hafta benimle ben seni at çekçi yapayım Mehmet :koptum: Yakın zamanda dipçi 2 kişiyi at çekçi yaptım. Gerçi dip atıyorlar ama artık at çekten de vazgeçmiyorlar :) Hele temmuzdaki levreklerden sonra :) Şaka bir yana bir gün gel bizimle. Biz dipte pek özensiz olduğumuz için dip balığı nadir denk geliyor ama geldi mi kallafi geliyor.

Teşekkürler adaş.
Söz geleceğim abi bir gün seninle :harika::harika:

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler Abdullah bey,
Tabi meralarda Levrek ,Barakuda bırakmadınız, şimdi sıra Lambuka peşinde serisine geldi :)
Ardı gür olsun inşallah.
Teşekkürler Akif Bey. Bu aralar levrek barakuda kalamar yok. Şaşkın bir lambuka takıldı oltama :) Geçen haftalarda gördüğüm oynakları lambuka diye düşünmüştüm haklıymışım.
Söz geleceğim abi bir gün seninle :harika::harika:
Ama gece avı :)

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Teşekkürler Akif Bey. Bu aralar levrek barakuda kalamar yok. Şaşkın bir lambuka takıldı oltama :) Geçen haftalarda gördüğüm oynakları lambuka diye düşünmüştüm haklıymışım.

Ama gece avı :)
Abi gece gündüz farketmez senin gibi değerli bir Abiyle tanışmak bir kahve içip sohbet etmek yeterli, balık bahane ;):harika:

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif