Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Levrek avı için silikon aksiyonları

Özbilge.eren

Yeni Üye
Adı
Eren
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hoş geldin Eren
Bazen her silikon, her mera ayrı aksiyon ister.
Kimisini çek bırak yaparsın, kimisini yavaş yavaş sararsın
Su üstü sahteler daha kolay ve verimli de olabilir. Sahte çantanda silikon dışında seçenekler de olsun.
Su üstü kullanmaya çalışıyorum bende. Lakin wtd zor bir aksiyon çok üst segment olmadığı için kamış makine gramajım yüksek ve avcılığımı ciddi yorucu hale getiriyor. O yüzden silikona daha çok yönelmek istiyorum maddi durum biraz da hocam

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Su üstü kullanmaya çalışıyorum bende. Lakin wtd zor bir aksiyon çok üst segment olmadığı için kamış makine gramajım yüksek ve avcılığımı ciddi yorucu hale getiriyor. O yüzden silikona daha çok yönelmek istiyorum maddi durum biraz da hocam
Kamış ve makinen nedir bilmiyorum ama silikon kullanmak için çok daha düşük atarlı kamış kullanmak gerekir.
Mera çok derin değilse en fazla 3-5-7 gr jighead kullanmak gerekir. Bu ağırlıktaki silikona aksiyon verebilmek için de daha hafif, daha hassas kamışlara ihtiyaç vardır.

Özbilge.eren

Yeni Üye
Adı
Eren
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kamış ve makinen nedir bilmiyorum ama silikon kullanmak için çok daha düşük atarlı kamış kullanmak gerekir.
Mera çok derin değilse en fazla 3-5-7 gr jighead kullanmak gerekir. Bu ağırlıktaki silikona aksiyon verebilmek için de daha hafif, daha hassas kamışlara ihtiyaç vardır.
1-11 kamışım var hocam aktif olarak onu kullanıyorum