Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Levrek sahtesi tavsiye

Agestis

Üye
Adı
Ali Can Işık
Herkese iyi forumlar. Ben neredeyse her haftasonu avlanmak için Ankara'dan Karasu'ya geliyorum. 2 yıldır levrek avlamaya çalışıyorum ama bir kez bile denk gelmedi. Bu yüzden yakın bölgelerde oturan ve Karadeniz'de levreği kandırabileceğim uygun fiyatlı levrek sahteleri tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Genellikle hangi saatlerde ve hangi sularda avlaniyorsunuz? Sular derken dalga, bulaniklik vs. bati karadeniz de levrek yakalamak zordur.. kimsede kolay kolay yardim etmez orda.. avlandiginiz zamana ve deniz durumuna gore bikac sahte onerebilirim..

Agestis

Üye
Adı
Ali Can Işık
Genellikle hangi saatlerde ve hangi sularda avlaniyorsunuz? Sular derken dalga, bulaniklik vs. bati karadeniz de levrek yakalamak zordur.. kimsede kolay kolay yardim etmez orda.. avlandiginiz zamana ve deniz durumuna gore bikac sahte onerebilirim..
Selamlar hocam sizi de forumdan takip ediyorum çok güzel levrekler yakalıyorsunuz öncelikle ve özeniyorum açıkcası :)
Akşam hava kararmaya yakın şuan 7-8 gibi sabah ise gün aydılanınca 5-6 gibi gidiyorum. Ama sizde bu bölgeye yakınsınız saat öneriniz varsa hiç farketmez haftasonu asıl amacım balık tutup stres atmak. Deniz şu aralar dalgalı gözüküyor ama bu haftasonu ne olur bilemem. Tüm önerilerinize açığım. Dediğiniz gibi bu bölgede yardım eden yok. Hatta hergün spine çıkanlar var sahteleri saklıyorlar biri görmesin diye :D Ama onlar bile levrek çok az her sene 1 kez anca alıyoruz diyorlar.

hari76

Aktif Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese iyi forumlar. Ben neredeyse her haftasonu avlanmak için Ankara'dan Karasu'ya geliyorum. 2 yıldır levrek avlamaya çalışıyorum ama bir kez bile denk gelmedi. Bu yüzden yakın bölgelerde oturan ve Karadeniz'de levreği kandırabileceğim uygun fiyatlı levrek sahteleri tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.
Merhaba sana bir kanal tavsiye edeyim avlanan kişi Sinopta avliyor balıkları, sahteleri de av videoların altında paylaşıyor rastgele :)

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yalan söylüyorlar yalaaaaaannnnnn 😃
Bati karadeniz gercekten levrek acisindan cok zor yerdir.. bende cok az duyuyorum bati karadenizde levrek haberi.. karasu’dan arkadaslar vardi balik alamiyolardi, iftara yemege geldiklerinde sahte ve teknik bilgilerle ayrilip levrek almaya basladilar.. yoksa levrege tulum giyip suya girip bagira cagira sahte atiyolarmis.. bizde levrek tuttugumuzda 15 metre otemizdekine ses etmeden kendimizi gece karanliginda belli etmek icin nerdeyse elimizde oltayla taklalar atiyoruz :)

mohac

Aktif Üye
Adı
Aykut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bati karadeniz gercekten levrek acisindan cok zor yerdir.. bende cok az duyuyorum bati karadenizde levrek haberi.. karasu’dan arkadaslar vardi balik alamiyolardi, iftara yemege geldiklerinde sahte ve teknik bilgilerle ayrilip levrek almaya basladilar.. yoksa levrege tulum giyip suya girip bagira cagira sahte atiyolarmis.. bizde levrek tuttugumuzda 15 metre otemizdekine ses etmeden kendimizi gece karanliginda belli etmek icin nerdeyse elimizde oltayla taklalar atiyoruz :)
Suya ışık tutanlar sahilde ateş yakıp semaverde çay demleyenler taş sıkılıp taş sektirenler gördüm.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi