Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Levrek ve Lüfer avlarında kullanılan kaşıklar

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili arkadaşlarım,,

Levrek ve Lüfer avlarında kullanılan,denenmiş ve avcılığı kanıtlanmış kaşıkları resimledim.Umarım faydalı olur.Sağlıcakla kalın...

REMİXON TOBBY KAŞIKLAR

ALBA TOBBY KAŞIKLAR

HANSEN KAŞIKLAR

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Cahit ağabeyim çok güzel iş yapan başarılı kaşıklar her kezin bütçesine,
göre helleki aralarında bir kaşık var REMİXON TOBBY onunla çok güzel anılarım var.:)denenmiş kendini kanıtlamış kaşıklar az ama öz, paylaşım için teşekürler.sevgi ve saygılarımla.:)

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili Cahit ağabeyim çok güzel iş yapan başarılı kaşıklar her kezin bütçesine,
göre helleki aralarında bir kaşık var REMİXON TOBBY onunla çok güzel anılarım var.:)denenmiş kendini kanıtlamış kaşıklar az ama öz, paylaşım için teşekürler.sevgi ve saygılarımla.:)

Senin bu kaşıklarla çok iyi işler çıkardığını çok yakından bilenlerdenim.O muhteşem güzellikteki Levrek'lerini unutmadım.Yeni avlarını heyecanla bekliyorum.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Teşekkürler Cahit abi,yine faydalı bir paylaşım olmuş:)
Ben özellikle Alba kaşığın 2 numarasını yıllardır çok kullanırım.Aldıktan sonra iğnesini 01 ile değiştirip büyütmek avda verimi artırıyor.Özellikle bulanık sulardaki en favori sahtemdir.:)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çok Teşekkürler Cahit Ustadım çok yararlı olacak bilgiler bunlar hele ki yeni başlayacaklar için. İlk fırsatta deneyeceğim ve raporlarımı açacağım İnşallah:)

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Senin bu kaşıklarla çok iyi işler çıkardığını çok yakından bilenlerdenim.O muhteşem güzellikteki Levrek'lerini unutmadım.Yeni avlarını heyecanla bekliyorum.
Teşekkürler Cahit ağabeyim evet doğrudur o gün çok kişi levreğe kaşık atmaktaydı dediğiniz gibi ben iyi sonuç alanlardan'dım güzel temeni ve dilekleriniz için size minetarım.sevgiyle kalın selamlar.:)

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Teşekkürler Cahit abi,yine faydalı bir paylaşım olmuş:)
Ben özellikle Alba kaşığın 2 numarasını yıllardır çok kullanırım.Aldıktan sonra iğnesini 01 ile değiştirip büyütmek avda verimi artırıyor.Özellikle bulanık sulardaki en favori sahtemdir.:)
Bende genelde Remixon ve Alba Tobby kaşıkların 3.no.larını kullanıyorum. Üçlü iğnelerini değiştirip,Eagle Claw 4.no iğne koydum.Damaklı ve çok sağlam iğnedir.
Bu kaşıklar gerçekten de bulanık suda oldukça avcıdır.

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Çok Teşekkürler Cahit Ustadım çok yararlı olacak bilgiler bunlar hele ki yeni başlayacaklar için. İlk fırsatta deneyeceğim ve raporlarımı açacağım İnşallah:)
Kullanmanda yarar var.Çok pahalı rapalaları kullanmaktansa,aynı işi yapan bu kaşıkları kullanman faydalı olur.Bu kaşıklar at-çek balıkçılığı için biçilmiş kaftandır.